Sayfa 233/339 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Teknik analizci değilim ama eğilime bakarım
    Benim için 13.35 seviyesi geçilmesi önemli. Özellikle ağırlıklı ortalama olarak bu fiyatın üzerine çıkmalı.
    Bugün ağırlıklı ortalama 13.16 oldu, yarın geçersek çok iyi olacak
    Eee geç artık 13.35 üzerine. Yeter topladığın.
    Beklediğin mal gelmez artık, boşa çaba bunlar. Aynı malı döndere döndere , çevir çevir nereye kadar.

Yanlış anlaşılmasın benim acelem yok.
    Hatta bu şekilde kademelerde işlem yapa yapa eski zirvesine kadar gelmesi daha güven verir.
    1- 2 Günde 15 lere gideceğine 1-2 ayda 15 leri kırıp geçmesi daha sağlıklı olur. Benim şahsi düşüncem böyle.

3.  Alıntı Originally Posted by KoRs Yazıyı Oku
    BOFA'da 36k lot kaldı. Gedik ve Yapı sattığını geri aldı.
    BPFA 77K lot oldu.

Vakıf ve Deniz'in tekrar alıyor olması önemli.

4.  Alıntı Originally Posted by gulum26 Yazıyı Oku
    Fabrikanın açılışı yaklaşıyor, halen hissede bekliyoruz...Güzel günler yakın...
    13 TL altına artık robotları bile indirip tutamıyor.

Haftaya Cuma fabrika açılıyor halen yatırımcıyı iyice sıkıp turşusunu çıkaracaklar

5.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Eee geç artık 13.35 üzerine. Yeter topladığın.
    Beklediğin mal gelmez artık, boşa çaba bunlar. Aynı malı döndere döndere , çevir çevir nereye kadar.
    hemen dirençleri kırıp geçmeyin, hızlanırsa benim gibi trend yükselişini sevenler silkelenir. bugünler de 14 üzerine çıkmış olsaydı bende daha hisselerimi benimseyemediğim için ve kısa zamanın karı diyerek kolayca satar geçerdim. ha yine sert yükselirse hissede kalıcılığım fazla olmaz ama, en azından belirli seviyelere kadar şimdilik mal taşıma ümidim var. Elimde sıkışan hisseler patlasaydı erkenden tuclk de daha sağlam bir pozisyon alabilseydim keşke,

Son 1 haftada hep İNFO dikkatimizi çekmişti.
    Son 2 gün alış işlemleri hariç haftalık saklamaya baktığımızda 2. sırada CITI dikkat çekti.
    Oysa CITI yi son 1 haftada alış tarafında ben hiç görmedim. Demek ki virman var.
    Umalım o da devam ederse çok daha güzel olur.

7.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Son 1 haftada hep İNFO dikkatimizi çekmişti.
    Son 2 gün alış işlemleri hariç haftalık saklamaya baktığımızda 2. sırada CITI dikkat çekti.
    Oysa CITI yi son 1 haftada alış tarafında ben hiç görmedim. Demek ki virman var.
    Umalım o da devam ederse çok daha güzel olur.

Tekrar alimami başlamış çiti bunlarin ne yaptığı belli deil hocam tekrar diyorum Twitter'da bile şu anda en çok gelecek beklentili kağıt bence durdukça tahtacı mal toplayamaz aksine millet sürekli alıyor

8. Citi (citi menkul) borsa İstanbul'daki alım-satım işlemlerini bir iki ay önce durdurdu ve şirketi tasfiye ediyorlar o yüzden artık günlük alım-satım işlemlerinde Citi'yi göremezsiniz. Ancak Citibank yabancılara saklama hizmeti vermeye devam ediyor muhtemelen farklı kurumlardan alım yapan yabancıların hisselerini Citibank saklama hesabına virman yapıyorlar.

Sayfa 233/339 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •