Sayfa 259/339 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Olabilir, topikte de kimse kalmamış gibi
     Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    Zannediyorum dibi gördük.Ne dersiniz.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Ben uyardım patron çakar geçer dedim dinletemedim. Çaktı geçti. Helal olsun diyorum.

Yok "SPK ceza yazmış ama sonradan silinmiş ceza". Ateş olmayan yerden duman çıkar mı hiç ? Şimdi ky düşünsün dursun ben nerde hata yaptım diye.

Twitterda özellikle çok takipçili arkadaşların dikkatli olması lazım low cap hisse ismi verirken. Çünkü öyle bir tayfa var ki bu arkadaşların yazdıklarına körü körüne inanıyorlar, sorgulamıyorlar. İşin acı noktası da işi bilen bu arkadaşlar pozisyonlarını kapattıklarında diğer tayfa maalesef kapatamıyor/gecikiyor kapatmakta. Papağan gibi de herkesın ağzında aynı laflar "elektrikli araç ve alüminyum".
    Kim kime çaktı anlamadım.
    Sizin yorumunuza göre patron veya tayfası ellerindeki hisseleri yüksek fiyatlardan küçük yatırımcılara yüklediler öyle mi?
    Peki neden TUCLK forum ve grupları bomboş.
    Telegram grubunda üye 1250 kişi var görünüyor ancak bugün yorum yapan sayısı ben dahil 3-4 kişi falan. Oysa bugün bu hareketten sonra yüzlerce kişi yorum yapması gerekmez miydi?

Ben de 20 artıda elimdekilerin çoğunu vermiştim ama 18 den aşağı düştükçe de biriktirdim. 15.60 olacak şekilde sattıklarımın hepsini yerine koydum. Hatta daha da alacaktım ama elimdeki diğer hisseler tutukluk yaptı. Şansızlık işte.

Tekrar soruyorum. Patron çakar geçer dedim diyorsunuz ya kime çaktı anlamadım. Tekrar ediyorum forumlar gruplarda neden kimse yok o zaman.

3. Katılıyorum hocam size, bedelli kararından bu yana iş ve yapı krediden alımlar 900 bin lot oldu, günlük pastalar bariz ky nin sattığı yönünde.

4.  Alıntı Originally Posted by piyaus Yazıyı Oku
    Katılıyorum hocam size, bedelli kararından bu yana iş ve yapı krediden alımlar 900 bin lot oldu, günlük pastalar bariz ky nin sattığı yönünde.
    Malı küçük yatırımcıya itelediler yönünde bir işaret şu aşamada yok. ben önceki yükselişte görece çok çabuk silkelenenlerdenim bununda sebebi çok düşük maliyet yapabilmiş olmam.

son günlerde ise tuclk'i 16 altında buldukça maliyetlendim fakat geri yükseleceğine neredeyse emin olmama rağmen, brüt takasta olmasının gün içi alım satım şansını kısıtlaması sebebiyle hissede sınırlı miktarda mal toplayabildim. Yeni maliyetim yine mükemmel (14.65) lakin elimde yine hisse çok az. Piyasanın bu kadar sallantılı olduğu dönemde bedelli gibi bir durum söz konusu iken ve birde hissede brüt takas varken k. yatırımcıya mal itelenmiş olması imkansıza yakın. Yıl sonu bilançosunu eilmde hisse varken görmek istiyorum, bakalım bir gıdım hisseyi ne kadar taşıyabileceğim.

5. Bedelli tarihinden sonraki takası paylasacabilen olur mu? Mal toplanmış mı yoksa ky'a mı dağılmış gorebilsek güzel olur

6.  Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Bedelli tarihinden sonraki takası paylasacabilen olur mu? Mal toplanmış mı yoksa ky'a mı dağılmış gorebilsek güzel olur
    Doğru düzgün alam satan yok
    Ykb 600 bin lot almış 300 binini buğün verdi
    Son 1ay 1milyon lot Ak almış, 1 milyon lot bizim satmış
    Bedelli açıklandığından beri kayda değer bir takas değişimi yok

Şirketimizin 28.12.2021 / 20 sayılı yönetim kurulu kararına istinaden %100 iştirakimiz konumunda bulunan EURASIA INTERNATIONEL SHIPPING LTD'nin satış işlemlerine başlanmış olup satıştan elde edilecek olan 4.750.000 USD tutarın %60'ı peşin, %40'ı vadeli olarak tahsil edilecektir. Elde edilecek meblağın işletme sermayesi ve şirket ihtiyaçları için kullanılması planlanmaktadır.

Yatırımcılarımızın bilgisine duyurulur.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Şirketimizin 28.12.2021 / 20 sayılı yönetim kurulu kararına istinaden %100 iştirakimiz konumunda bulunan EURASIA INTERNATIONEL SHIPPING LTD'nin satış işlemlerine başlanmış olup satıştan elde edilecek olan 4.750.000 USD tutarın %60'ı peşin, %40'ı vadeli olarak tahsil edilecektir. Elde edilecek meblağın işletme sermayesi ve şirket ihtiyaçları için kullanılması planlanmaktadır.

Yatırımcılarımızın bilgisine duyurulur.
    Zaten 1 haftadır son saatlerde yukarı doğru sıyırıp duruyorlardı.
    Bazı arkadaşların dediği gibi mal dağıtma, çakma falan yok yani

Sayfa 259/339 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •