Sayfa 273/339 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Asil nadir de bir zamanlar böyle şeyler yapınca ingiltere malına coktu sürüm sürüm süründürdü.asil nadir malı mulku şirketleri gitti .
    kendini kıbrısa atıp paçayı kurtardı bide üstüne hapis yatacaktı. byle patronlara ingiltere gibi Borsa SPK lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by turnaq Yazıyı Oku
    durdukyere 20 tly fiyat cıkart hopp 50 mil 2021/9 da kar varken sen tut % 500 bedelli yapacam de. kime sordun o kadar bedelli yapacaksın, sonra benim bedelli hakkımı borc vermiştim şirkete de hani lan diye millet yazın ca utancından apar topar avans hesabına 52 mil. yon yatır .utanmadan milletten para topla iştiraklerden gemi sat ee kalan parayı malzeme alacam de.
    52 mil kur korumaya yatırsa lardı 3 aydır ortaklar 2 mil faiz alacaklardı ama nemli degil nasılsa bi yolunu bulurlar.
    Bence SPK 3 aylık bilancoyu beklesin onay vermesın baksın 52 mil yerinde duruyomu sonra 6 aya kadar beklesin onay vermesin yatırımcıyı soymaya calısan böyle patronlara al paranı bidahada byle halt yersen seni borsadan cotundan cıkartırım desin
    bak bidaha byle fırıldaklık yapıyomu
    yetkim olsa böylelerinin malına elkoyarım borsadan cıkartırım icradan satar milletin parasını dagıtırım Türkiye sınırları içinde ticaret
    degil bakkal bile açmasını yasaklarım al lan derim.

Eline emeğine sağlık, aynen senin gibi düşünüyorum. Mehmet NERGİZ deyince baya bi düşünmek lazım, zaten SPK da bedelli başvurusuna hala onay vermedi şirketin.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

3. Ünlü bugün de 32 bin lot almış. Uzun zaman sonra ben de bugün 2 bin lot daha alıp 5 bin lota ulaştım. Fakat kafama takılan bir soru var. Matrixteki günlük pasta da info yatırım aracılığıyla aldığım 2 bin lot görünmüyor. Daha doğrusu info bugün tahtada alım tarafında hiç yok. Bu nasıl olabilir?

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bugün Tuğçe hanıma bir mail attım.
    SPK onayı neden gelmedi, sorun mu var?
    Eksik bulunan hususlar mı var? Şirkete SPK dan bir bildirim yapıldı mı? Bu konularla ilgili de yatırımcı sunumu yapacak mısınız?

Bakalım kayda değer cevap verme lütfunda bulunacaklar mı?

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bugün Tuğçe hanıma bir mail attım.
    SPK onayı neden gelmedi, sorun mu var?
    Eksik bulunan hususlar mı var? Şirkete SPK dan bir bildirim yapıldı mı? Bu konularla ilgili de yatırımcı sunumu yapacak mısınız?

Bakalım kayda değer cevap verme lütfunda bulunacaklar mı?
    Tuğçe hanım cevap göndermiş;
    Söylentilere itibar etmeyin.
    Bedelli sermaye artırım süreci 3-6 ay arası sürebiliyor. Bizimle aynı süre içerisinde 20 den fazla bedelli sermaye artırım başvurusu yapıldı, sadece 5-6 tanesi sonuçlandı.
    Mealinde bir cevap gönderdi.

6. Bilgilendirme için teşekkürler sn. Playmaker.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Tuğçe hanım cevap göndermiş;
    Söylentilere itibar etmeyin.
    Bedelli sermaye artırım süreci 3-6 ay arası sürebiliyor. Bizimle aynı süre içerisinde 20 den fazla bedelli sermaye artırım başvurusu yapıldı, sadece 5-6 tanesi sonuçlandı.
    Mealinde bir cevap gönderdi.
    Cevabı burada da paylaştığınız için teşekkürler. Şu bedelli süreci en kısa sürede sonuçlanır, umarım. Hisse üzerinde ciddi baskı yarattığı görüşündeyim.

Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    Cevabı burada da paylaştığınız için teşekkürler. Şu bedelli süreci en kısa sürede sonuçlanır, umarım. Hisse üzerinde ciddi baskı yarattığı görüşündeyim.
    Evet nedense bedelli konusu şirketi zayıflatan bir husus gibi lanse edildiği için hisse fiyatı da baskılandı.

Oysa bedelli yapıldığı gün şirketin kasasına 150 Milyon nakit girecek. (bir kısmı ana şirketin verdiği borç mahsup edilecek. Sonuç olarak borçlar azalacak)

Şimdi bu durumda bedelli yapılınca şirket finansalları zaten pozitif iken çok daha iyi görünüme sahip olacak.

Ayrıca şirketin bedelli sermaye artışını keyfi olarak olarak yapmadığı da ortada. Yapılacak yatırımlar, alınacak makinalar hepsi planlı programlı. Şirketin yatırımcı sunumunda orta ve uzun vade hedefler de planlı programlı.

İnşallah daha iyi olacak

Sayfa 273/339 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •