Sayfa 283/339 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333 ... SonSon
Arama sonucu : 2712 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. agam bız satmık sadece alık bu fıyatlardan.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. arkadaşlar bedelli iptali hususu hakkında düşünceleriniz nelerdir? sizce onay gelmeyecekti de patron ondan mı geri çekti yoksa söylediği gibi enflasyon hareketlerinden dolayı mı..
    bir de bundan sonraki süreç nasıl gider sizce hisse ederine gelebilir mi ? bu bedelli sürecinden beridir hisse kac aydır yerlerde.

3.  Alıntı Originally Posted by O2GUR Yazıyı Oku
    arkadaşlar bedelli iptali hususu hakkında düşünceleriniz nelerdir? sizce onay gelmeyecekti de patron ondan mı geri çekti yoksa söylediği gibi enflasyon hareketlerinden dolayı mı..
    bir de bundan sonraki süreç nasıl gider sizce hisse ederine gelebilir mi ? bu bedelli sürecinden beridir hisse kac aydır yerlerde.
    Neden gıtmesın kı 4,84 fk dan mal verdıler bugün .ÇELİK sektöründe olupta bu fk dan işlem gören şirket kalmadı .

Başlarsa hızlı hareket edeceğını düşünüyorum .Bence buralar dip altına basmaları kendı ayaklarına sıkmak olur .

Önündeki bedelli engellide kalktığına göre yelkenler fora demelı ..20 küsürler de işlem görürken bedellı haberi ile buralara kadar düştü .Karının da artarak devam edeceğı düşünülürse bekleyenin kazanabıleceğı bır şirket .

En son konka 3 fk dan işlem görürken olmaz dedık 8/9 TL de ,,,bugün 22,76 dan kapadı .

Biz ky hısselerı dıpte ucuzken almayız hareket başlayınca 20,30 olacak deyıp koşarız .Gül gıbi şirket ucuz mu ucuz neyınden korkacaksın al bekle .zor kısmı da beklemek sanırım bunu yapamıyoruz .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Nedenini bilmiyorum ama iptaline sevindim oran yüksekti
     Alıntı Originally Posted by O2GUR Yazıyı Oku
    arkadaşlar bedelli iptali hususu hakkında düşünceleriniz nelerdir? sizce onay gelmeyecekti de patron ondan mı geri çekti yoksa söylediği gibi enflasyon hareketlerinden dolayı mı..
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bedelliden daha kötü birşey varsa o da bedellinin ertelenmesi heralde... Tahtacı dostum bu fiyatlarda durdukça ben almaya devam edeceğim bilgine ve eminim ki tek böyle düşünen de ben değilim selamlar canım tabiki ytd... Bu işler fk ya falan da bakmıyor 2 fk ile işlem gören de bir sürü şirket var... BIST olmuş kumarhane... Kimse hiçbir şeyi bilemez bu piyasada... Bol kazançlar herkese...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Şirket 40 bin M2 üretim alanı olan 60 bin M2 tesis satın aldı.
    Yani makinaları kur ve üretime başla olacak demek ki.
    Bildiğini üzere geçen yıl Yalova İmes OSB de 30 bin M2 arsa alınmıştı ve yatırım yapılacaktı
    Demek ki işler siparişler ya aceleye geldi. Ya da bir fırsat alışı oldu. Bilemiyorum ancak iyi oldu bu.
    40 bin M2 önemli bir alan.
    Şöyle ki şirketin ana fabrikası bildiğim kadarı ile 10 bin M2 idi.
    Gebze de kurulan yeni tesis ise 5 bin M2 idi
    Bu durumda mevcut tesislerin yaklaşık 3 katı bir alandan bahsediyoruz. 40 bin M2

En son bu yorumu yaptıktan sonra fazla uğramadım foruma, şimdi biraz okudum.
    Değerli yorumlar gördüm.

Sabretmek lazım.
    Bir gün keşke biraz daha sabretseymişim dememek için.

Ben süreçte şöyle yaptım; Elimdeki TUCLK miktarını minimuma indirdim. Şükür ki bu arada girdiğim hisselerde kazançlı çıktım.
    TUCLK i yeniden arıttırmam lazım diye hissediyorum.
    Geleceğim, belki bugün belki yarın.

7. Şimdi de 4.64 ten veriyor fk larin çok anlamı kalmadı... benim tek korkum bedelli yapacağız haberinden bir süre önce kuşlu sitede acayip pazarlanmisti tucelk ve pazarlayanlar da kendileri de yüklü aldıklarını uzun süre ci olduklarini söylemişlerdi... O günlerden bu günlere vagonlar bosalmadiysa bu baskıyı ancak bu açıklayabilir diye düşünüyorum... Sığ kağıtlarda ufak tefek koyların bile anlamı oluyor çünkü... Hepi topu 16 m lot işlem görüyor...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bugün yeniden almaya başladık bakalım

Sayfa 283/339 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •