Sayfa 284/339 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bugün yeniden almaya başladık bakalım
    Belli oldu mu?

2. aga ne taşşak gecıyon bu fıyattan tuclk olmaz olmamalı..neyın kafasını yaşıyorsun..anladık baskı yapıyosun ama ..tadı kaçtı haberın olsun..bas 13 altına yıyorsa..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. dayanamayıp arttırıyorum..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    aga ne taşşak gecıyon bu fıyattan tuclk olmaz olmamalı..neyın kafasını yaşıyorsun..anladık baskı yapıyosun ama ..tadı kaçtı haberın olsun..bas 13 altına yıyorsa..
    Ben bundan sonra sürekli TUCLK biriktirmeye başladım artık.

Alırken de derinlik ekranım olmasına rağmen öyle kademe falan da bakmam. 10 Kademe yukarısını fiyat girip enter yapıyorum.

Dediğin gibi keşke 13 altına çekse fiyatı.
    Dİğer hisselerde kazandıkça dönüp TUCLK e basacağım bundan sonra

5. bu fıyattan bedellı sana kurban olmuş agam.sen yeterkı iste..bedellıde bıle buraları dıp yapmışken bedellı yok dedıkten sonra nıye almayak agam..ver gelsın..yaparsan da gırerız canın sağolsun.

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    bu fıyattan bedellı sana kurban olmuş agam.sen yeterkı iste..bedellıde bıle buraları dıp yapmışken bedellı yok dedıkten sonra nıye almayak agam..ver gelsın..yaparsan da gırerız canın sağolsun.
    benden de rest, elim güçlü bu aralar, çok değil 1 ay önce tuclk in yarı fiyatında olan hissem şu anda tuclk den 1 tl daha pahalı, borsada doğru zamanlama önemlidir. Tuclk e inandım, şimdiye kadar da pişman olmadım. Elvet bahar buraya da gelecek.

Umarım Haziran Ayında daha güzel haberler de alırız.
    Ben portföyümdeki TUCLK ağırlığını bu tarihe kadar istediğim miktara ulaştıracağız.

Bugün gelen KAP haberi

Açıklamalar
    Şirketimizin; Kocaeli ili Gebze ilçesi,Tavşanlı Mh.Kömürcüoğlu Cd. N2 mevkinde , 7286 m2 alan içerisinde bulunan fabrikasına çağımızın gerektirdiği teknolojik altyapısı ve nitelikli kadrosu ile üretim faaliyetlerini sürdürmesi adına yatırım yapılmasına devam edilmekte olup 24.05.2022 tarihinde % 30 çalışma kapasitesiyle deneme üretimleri ve ön seri imalat için faaliyet göstermeye başlamıştır.

Yatırımcılarımızın bilgisine arz olunur

Saygılarımızla …

Sayfa 284/339 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •