Sayfa 37/339 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 289 - 296 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1.  Alıntı Originally Posted by pilot29 Yazıyı Oku
    hadi çocuğum hadi artık çok eğlendin patla artık
    çıktığı yerde kalmaz bu vurdun kaçtın, kaçtın... kar ve zarar stopu bu kağıdın olmazsa olmazıdır. yıllardır bu kağıtta öğrendiğim tek gerçek bu. aman diyim. ben yandım siz yanmayın.

not: kağıttan yıllarca çıkamamış bir dost

2. twitter ve invest de bir kaç tane zırtapoz Tuclk satılacak diye hisse pazarlıyorlar...Oldum olası korkmuşumdur böyle reklamcılardan. 2 TL den hisse pazarlıyorlarsa yandı gülüm keten helva...Eğer gerçekten pazarlıyorlarsa - ki devamı gelecek mi bakacağım- elimize vermişler demektir.

3. bunların kağıdı 0,50 --TL olsa gene umurlarında olmaz. öyle yöneticiler bunlar. kar aldıkları spread önemli sadece ele verirken.

4. bunlar batsa valla üzülmem param gitti diye. o derece nefret ediyorum. görüyorsunuz bugünkü seansta oçluğun boyutunu

5.  Alıntı Originally Posted by philosophyt Yazıyı Oku
    twitter ve invest de bir kaç tane zırtapoz Tuclk satılacak diye hisse pazarlıyorlar...Oldum olası korkmuşumdur böyle reklamcılardan. 2 TL den hisse pazarlıyorlarsa yandı gülüm keten helva...Eğer gerçekten pazarlıyorlarsa - ki devamı gelecek mi bakacağım- elimize vermişler demektir.
    evet vermişler...herkese geçmiş olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by philosophyt Yazıyı Oku
    twitter ve invest de bir kaç tane zırtapoz Tuclk satılacak diye hisse pazarlıdırıdırıyorlar...Oldum olası korkmuşumdur böyle reklamcılardan. 2 TL den hisse pazarlıyorlarsa yandı gülüm keten helva...Eğer gerçekten pazarlıyorlarsa - ki devamı gelecek mi bakacağım- elimize vermişler demektir.
    boyle adamlar spekın maaslı elamanlarıdır...........aman dıkkat..........

7. kimde var ki kime basıyon. günlükçü harici kim alıyo bu wc kağıdını hakkaten merak ediyorum

8.  Alıntı Originally Posted by chapuisat Yazıyı Oku
    kimde var ki kime basıyon. günlükçü harici kim alıyo bu wc kağıdını hakkaten merak ediyorum
    Param olsun ben alırım ama bu saatten sonra tek bir şartla 2-3 yıl vadeli olarak.. Kv takılanları oyuyorlar, o kadarını anladım.

Ama Allah kısmet eder de ekstra bir para bulursam bir yerden, kalp kalbe karşıdır derler, Ben de yapacağım bir güzellik arkadaşlara.. YTD

Sayfa 37/339 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •