Sayfa 38/339 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 297 - 304 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Bu sessizliği hayra mı yormak lazım şerre mi? 4 TL den aldığımız senetleri 3 yılın faiziyle hesaplarsak 6 TL ye satmalı ki maliyete gelsin. Ama ben 3 TL ye razıyım bu saatten sonra...

2. Hisse 2.28 den 2.85 e kısa sürede gitti ama 2.85 den 2.10 a jet gibi düştü. Sonra 2.14 den malum borsadaki genel çöküş ile 1.83 tl geldi 1 buçuk ay içerisinde. Benim anlamadığım bu sert düşüşe hiçbir tepki vermemesi ve dipten sadece %10 prim yapmasi. Bunların bir planı var ama çözemiyorum bir türlü.tahmin dahi yürütemiyorum şuanda. İnşallah o mantığı yakalarım.

3.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    2.3 larda mal almış şimdi git gellerle sokuşturmaya çalışıyor 2.65 üstü..dün tavan olacak diyenlere verdi şimdi onları zararına sattırıp çıkardı şimdi 1 tur daha yapar..yarin öbür gün hızlıca 2.3-2.4 yerine gelir. Aynısını klmsn ve cusan da yaptılar. Gedik alır ve tavan gibi yapıp 2-3 günde hepsini verir. Dikkatli olunsun maldalar daha hepsini satamadı ama satıyor
     Alıntı Originally Posted by erdim Yazıyı Oku
    Aykut Doğru 2.399.683 lot almış. 2.27-2.71 arası. Adamın hisse oranı %16.01 olmuş.
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Aykut dün aldıklarını şimdi Kütür kütür vermenin peşinde��
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Sabah yazdık yine 2.67 oldu ve şimdi 2.58...yazdıklarım dikkatli okunsun..belki son kez bir daha 2.65 dener ve 2 günlük mini operasyon biter.
     Alıntı Originally Posted by ömerkumpas Yazıyı Oku
    Hisse 2.28 den 2.85 e kısa sürede gitti ama 2.85 den 2.10 a jet gibi düştü. Sonra 2.14 den malum borsadaki genel çöküş ile 1.83 tl geldi 1 buçuk ay içerisinde. Benim anlamadığım bu sert düşüşe hiçbir tepki vermemesi ve dipten sadece %10 prim yapmasi. Bunların bir planı var ama çözemiyorum bir türlü.tahmin dahi yürütemiyorum şuanda. İnşallah o mantığı yakalarım.
    Sevgili Ömer tam 2 ay önce bak neler olmuş ben neler yazmışım şu an nerede?
    Bunları okursan o mantığı yakalayacağını düşünüyorum
    Eğer anlamazsan yine kısa özet geçerim.

4. Bugün düzeltme yapıyormuş... 👏👏👏😊

5. Kıpraşma var heran bi yukarı hareket olabilir.

6. Yakındır yine bir keriz operasyonu yapar.

7. kimseler kalmamış sayfada yorumlarınız neler arkadaşlar

8. Adamlar 5 kademe çorba paralarını çıkarıyor herkes çalı arkasında elinde hisse bekliyor maliyetler yoğunlukta 2.15 üstü

Sayfa 38/339 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •