Special Days Image
Sayfa 50/339 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 393 - 400 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. hisseye devre kestirenler artık kağıtta değil bilin istedim

2. bu kağıda gerçek yatırımcı gelmez, gelmemiştir. uv grafiğe bakın anlarsınız, kim kime vurup kaçarsa...

3. Takip etmeden duramadım. Şimdi sizin gibi düşünemiyorum. Çünkü hızla yükselirken her kademeden yüklü alış oluyor. Az olsa oyun icabı dersinde blok halinde niye en üst kademeleri hemen dolduruyorlar?
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. [QUOTE=baybars38;3658037]uzun süredir takip ettiğim bir hisse şimdiye kadar ki gözlemleri paylaşacağım..bu bahsedeceğim konular sadece beni bağlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    1-Bu hisse kadar internet ortamında pazarlanan ikinci bir hisse görmedim.
    2-Aşırı hemde çok aşırı spekülatif bir hisse ve çok sığ...1sn de 10 kademe iner çıkar ne yapacağınızı şaşırırsınız.
    3-Patronu Mehmet NERGİS...defalarca hisseyi manipüle ettiği için SPK dan toplamda 3 milyona yakın ceza almış biri...
    4-Mehmet NERGİS önceki yıllarda borsa gündem aldı sitede hisse satacak diye haber yaptı...patron haberi anında yalanladı...öğleden sonra hisse satış haberi geldi...bu kadar güvenilir bir hisse
    5-Açığa satış ile hisse manipüle ediliyor...önceki yükselişinde 18 kontratla 1.000.000 lot açığa satış yapıldı.bunu toplamak için uzun bir süre hisseyi baskıladılar...
    6-2 tl lerden topladıkları hisseleri 2.40 üstünde satıyorlar...geri 2.20 çekip buralardan topladıklarını 2.60 üstünde satıp şelale düşüşü yapıp tekrar 2 tl lere çekiyorlar...
    7-bir önceki hareketinde 2.80 lerden 2 lere 3 günde getirdiler...düşüş için hiçbir sebep yokken...
    8-günlükçülere de 4 kademe yukardan satıp hoop anında 5 kademe aşağı çekip günü kapatıyorlar...
    9-Günlükte kazandıkları para her ne kadarsa bu çarkı bu şekilde çeviriyorlar...
    10-Bir önceki hareketinde düşüş başladı ancak 8 kademe aşağıdan anca satabildim o kadar karakterli adamlar ki anında alış kademelerini boşaltıyorlar kendinizle başbaşa kalıyorsunuz.
    11-Her olumlu haberi iş anlaşması falan gibidurumları küçük yatırımcıya mal kitlemek için kullanırlar...hissede açığa satış görüyorsanız hisseyi o gün elinizden çıkarın çünkü ertesi gün çok daha aşağılardan satmak zorunda kalacaksınız yada aylarca bekleyeceksiniz.
    11-Bu dediklerime inanmıyorsanız hissenin uzun vadeli grafiğine bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız.
    12-3.50 lerden hisseyi pazarlayan o.ç hisse 2 lere geldiğinde niye satmadınız cevabını verebiliyor...
    13-Bu hissede teknik analiz trend sökmez tamamen adamların bir yerlerinin keyfine bağlıdır....
    Bunlar benim acı tecrübelerim bundan ettiğim zararı başka hisselerden 1 yılda anca çıkarabildim...alacak arkadaşlar iki kere düşünsün paranızla rezil olmayın...kendinizi düdükletmeyin ...pazarlayanlara gelince onlar işi çözmüş 2 lerden kendileri alır kimseye alın demez hisse 2.30 lara geldiğinde pazarlamaya başlarlar...aman dikkat...YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...KİŞİSEL TECRÜBEMDİR...

5. 2.51 devre kestir gelen ky her kademeden sat kapanis 2.35 iste bahsetmek istedimiz buydu...yukardan alanlara gecmis olsun

6. Yahu bir soru sordum; sn lerle en üst kademeleri kim kimden niye alıyor? Bu bilinçsizce değil k.y alışıda değil. Dünde aynı hareketin küçüğü oldu. Dedim yarın kesin büyük hareket var. Vede oldu. Öyle ise p.teside 2.60 ve üzeri hareket olması lazım. Bu spek trade yaptıkça bu şekilde kazanmakta hiç zorlanmaz. K.y. da aynısını yapabilmesi lazım kazanabilmesi için. Spek hep kazanan kendisi olması için bu tradeyi bırakmaz. Niye trend le uğraşsınki?

O blok alışlar bence tek ümidi k.y. nın. Çünkü nasıl düşünürsek düşünelim öyle bir tiyatro olamaz.? Bir delilde şu; bu en son 2,21 de işi bitirmişti değilmi? (Güya) eee o kadar lotu hemen nerden bulduda bu günkü hacmi yapabildi? Yok abi burda bir bizim fark edemediğimiz oyun var. Eğer p.tesi 2.60 ın üzerine atmasın işte o zaman bu kağıttan gerçekten uzak durulmalı. YTD
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Pasta görsek hiç fena olmaz var mı pasta paylaşacak

SM-J730GM cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Yahu bir soru sordum; sn lerle en üst kademeleri kim kimden niye alıyor? Bu bilinçsizce değil k.y alışıda değil. Dünde aynı hareketin küçüğü oldu. Dedim yarın kesin büyük hareket var. Vede oldu. Öyle ise p.teside 2.60 ve üzeri hareket olması lazım. Bu spek trade yaptıkça bu şekilde kazanmakta hiç zorlanmaz. K.y. da aynısını yapabilmesi lazım kazanabilmesi için. Spek hep kazanan kendisi olması için bu tradeyi bırakmaz. Niye trend le uğraşsınki?

O blok alışlar bence tek ümidi k.y. nın. Çünkü nasıl düşünürsek düşünelim öyle bir tiyatro olamaz.? Bir delilde şu; bu en son 2,21 de işi bitirmişti değilmi? (Güya) eee o kadar lotu hemen nerden bulduda bu günkü hacmi yapabildi? Yok abi burda bir bizim fark edemediğimiz oyun var. Eğer p.tesi 2.60 ın üzerine atmasın işte o zaman bu kağıttan gerçekten uzak durulmalı. YTD
    yormayın kendinizi;
    benim takip ettiğim 1 senedir aynı şeyleri söylüyorlar
    patron kötü, hisseye yatırım yapan yok, alırsan aşağı düşürürler......

neden uzak durulmalı pazartesi 2.6 olmadı diyemi(Not : alınsın falan gibi bi mana da çıkmasın zira benim umrumda değil kim almış kim satmış..)
    her şeyin bir zamanı vardır...

Sayfa 50/339 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •