Sayfa 56/339 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 441 - 448 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Yahu 2.68 den ne sebeple 2.32 ye düşersin. Bu millet kaybetmeye razı lakin bu kadar değil ki. Günün en önde hissesi iken bir bakıyorsun en çok düşenler listesinde

2.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    yormayın kendinizi;
    benim takip ettiğim 1 senedir aynı şeyleri söylüyorlar
    patron kötü, hisseye yatırım yapan yok, alırsan aşağı düşürürler......

neden uzak durulmalı pazartesi 2.6 olmadı diyemi(Not : alınsın falan gibi bi mana da çıkmasın zira benim umrumda değil kim almış kim satmış..)
    her şeyin bir zamanı vardır...
    Ümitlerin bittiği yeri gördükmü? )) Bakın cumadan cumaya yapıyorlar hareketi. Demekki o bahsettiğim lotları işte bunun için alıyorlarmış. Ben p.tesi 2.60 ı görür dedim. Uçuk rakam dediniz adamlar 2. 68 i bile verdi. Bende yok kağıt iyikide yok dedirtiyor zaten.

Kimi bana kıdem olarak yakın bazı arkadaşlar böyle aşırı hareket eden kağıt görmedim demiş 2 yıl geç girmişler borsaya. Ben gördüm çünkü. 99 du galiba Sönmez pamuklu 5 dk nın içinde 2 kez taban tavan yaptığını hatırlıyorum. Ve 60 TL civarı girdim en son soluksuz 110 TL yi gördü. 112 yi görse idi vedalaşacaktım son 10 dk da 96 TL ye geldi. 112 TL de satamadım ya böyle bir kağıtta dans eden benim gibi gururlu bir manyak 95 TL yi beğenirde satarmı

Neyse uzatmayayım. 80 TL ye mecbur sattım. Yahu burda bir büyük fark var, o zaman şımarıklığı biz yapıyorduk şimdi bu spekler yapıyor. O zamanlar trendler satılıyordu şimdi adamlar aynı formasyonu satıyor!! Yani ben bunun trend hazırlığı olduğuna artık hiç inanmıyorum. Bence bu BIST in yeni taktiği. Çünkü sadece bu değil hepsi benzer hareketi yapıyor. Burva hariç. Ama o da 8 yıl sonra ancak trend yapabildi galiba. 2011 de en son 9 TL ile zirve yapmıştı sanırım. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. biz cook gördük bu numaraları, iyi guzel suyu ısıtmaya başlamıssınız

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    biz cook gördük bu numaraları, iyi guzel suyu ısıtmaya başlamıssınız
    sen delimisin? Kendi kendine kurup kendi kendinie gülüp duruyorsun? bizim sakladığımız ne varki? ne dedik iki ihtimalide söylüyorum dedim. ya marj artacak trend yapmaya gidilecek yada maymun gibi k.y. belli eksende dolandırılacak dedim. ne oldu ikincisi oldu. ben trend e hazırlanan çok kağıt gördüm böyle. ama bu kadar bencil ve kendine çalışan hareketler yoktu.

Ha olur .. ama kısa sürede hemen olmaz.. 3 yıldır aynı hareketi yapan bir kağıt ve 3 yıldır aynı formasyona kurban bulabilen bir spek. yani niye trade yerine trend ile uğraşsın..? dediğim gibi bu bist in yeni tarzı. YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    sen delimisin? Kendi kendine kurup kendi kendinie gülüp duruyorsun? bizim sakladığımız ne varki? ne dedik iki ihtimalide söylüyorum dedim. ya marj artacak trend yapmaya gidilecek yada maymun gibi k.y. belli eksende dolandırılacak dedim. ne oldu ikincisi oldu. ben trend e hazırlanan çok kağıt gördüm böyle. ama bu kadar bencil ve kendine çalışan hareketler yoktu.

Ha olur .. ama kısa sürede hemen olmaz.. 3 yıldır aynı hareketi yapan bir kağıt ve 3 yıldır aynı formasyona kurban bulabilen bir spek. yani niye trade yerine trend ile uğraşsın..? dediğim gibi bu bist in yeni tarzı. YTD.
    Uzerine alinman gereken birsey olursa alinti yaparak soylerim, ha yok muhattap benim diyosan baska.
    Sorularina gelince hakli olabilirsin 😁 son soruda bizim sakladigimiz nevarki demissin ya bencede yok ayen beyan. Hadi bize tuclk ile ilgili yorumlar yap merakla takipteyim

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Uzerine alinman gereken birsey olursa alinti yaparak soylerim, ha yok muhattap benim diyosan baska.
    Sorularina gelince hakli olabilirsin �� son soruda bizim sakladigimiz nevarki demissin ya bencede yok ayen beyan. Hadi bize tuclk ile ilgili yorumlar yap merakla takipteyim
    Bir bela uğruna tabi birde uyanıklık saçmalığı yüzünden ne olduğunu bilmeden 20 yıl önce girdik bu lanet borsayakazanmanın nerdeyse imkansız olduğunu ise ancak ikinci 10 senede anlayabildim ancak. yinede hırs yapıp bırakamadım. bu bildiğin alkoliklik gibi bir bağımlılık aslında. Kişiye göre değişebilir belki biraz. kaçıncıya bırakmaya söz verdim kendime bırakamadım.Hiç girmeseydim şu anda benden kralı yoktu. işte beklemeyi küçümsedim keşke borsaya gireceğime biraz sabretseydim. gerekli param yine birikecekti.

yani ben bırakmaya namzetim daha çok. onun için kimseyle oyun oynayacak falan halim yok.Al işfin, tuclk, burce, burva vur kaçı beceremiyorsan hepsi kaçınılmaz olarak kaybedeceğin birer tuzak.. denemediğim yol kalmadı. evet speklerin yaptığı en pis taktik , düşüşe oynamak.. onu bile denedim. olmadı olmadı..Biz herkesin kazanacağı bir düşlem içindeyiz, oysa spekler resmen cellat psikolojisinde ve her tür canavarlığı taktiği biliyorlar.. yahu iki ihtimal var diyorsun ama öyle değil işte.. günlerce haftalarca aylarca bir hareketi bekliyorsun kesin olacak diye aaaaa yine olmadı.. olmaz tabi .. Çünkü adamlar sana banamı çalışıyor yav.. seni beni nasıl boğazlayacak onu düşünüyor ve yapıyorlar ve hep bu yüzden akıllanmadan, tüh lan yine aynı oldu, yine aynı oldu.. şeklinde saçmalayıp duruyoruz..! ve acı bir sonda var; zamanla her şeyi KAYBEDİYORUZ!!

7. Yani şu halde pazartesi günü yön ne olur tabiki tahmini olarak. Bu hisseyi takip eden arkadaşlar yazabilirlerse iyi our.

8.  Alıntı Originally Posted by lidpar Yazıyı Oku
    Yani şu halde pazartesi günü yön ne olur tabiki tahmini olarak. Bu hisseyi takip eden arkadaşlar yazabilirlerse iyi our.
    https://www.youtube.com/watch?v=HSD2QHXoLP0

Sayfa 56/339 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •