Sayfa 58/339 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 457 - 464 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

Nasılız

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dussun diye bekliyoruz iste

4. O.Ç luğunun kitabı yazılıyor yine...yeni baskı bütün yayınevlerinde....sabah 2.56...şimdi 2.41...

5. borsada yeni akım bu....grafik...trend...ele vermeden önce internet sitelerinde grafik olgunlaştı muhabbeti yapılarak hisse pazarlanıyor...sonra hisse biraz gıdıklanıyor ve gelene saplıyorlar...yeni mağdurlara hoş geldiniz geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum..Y.T.DEĞİLDİR..

Alıntı Originally Posted by baybars38 Yazıyı Oku
    borsada yeni akım bu....grafik...trend...ele vermeden önce internet sitelerinde grafik olgunlaştı muhabbeti yapılarak hisse pazarlanıyor...sonra hisse biraz gıdıklanıyor ve gelene saplıyorlar...yeni mağdurlara hoş geldiniz geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum..Y.T.DEĞİLDİR..
    2 den 2,68 e hareketinde Önce Citi sonra İnfo tahtaya girip yukarıdan malı boşalttılar. Şimdi takaslara bakıyorum haftalıkta citi ve info yine toplamaya başlamış. Haftalık T-2 takasta Citi 349 bin İnfo 218 bin toplamış gözüküyor. Yeterince toplayınca bakalım bu sefer kaçta devir teslim yapacaklar.

7.  Alıntı Originally Posted by baybars38 Yazıyı Oku
    borsada yeni akım bu....grafik...trend...ele vermeden önce internet sitelerinde grafik olgunlaştı muhabbeti yapılarak hisse pazarlanıyor...sonra hisse biraz gıdıklanıyor ve gelene saplıyorlar...yeni mağdurlara hoş geldiniz geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum..Y.T.DEĞİLDİR..
    Bu hisseye çok olumlu bakıyorum. Kendi adıma, umarım düşüş yapmadan çıkmaz .

TUCLK Saatlik. Öylesine karaladım bakalım çalışacakmı.

Yatırım tavsiyesi değildir. Eğitim çalışmasıdır.

Sayfa 58/339 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •