Sayfa 299/339 İlkİlk ... 199249289297298299300301309 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Umalım bu hareketler güzel bir bilançonun habercisi olsun.

Tarihi zirvesi dolar bazında 1.86 usd , TL bazında 21.68 TL

İkisi arasında bir yolculuk bile müthiş olurdu

Bilançonun çok mükemmel geleceğini sanmam, ama kötü de gelmeyecektir. Geçen çeyrek paralelinde bir 3 aylık gelir diye tahmin ediyorum. Hisse fiyatlamasında belki beklenen haber akışının geleceği beklentisi etkili olabilir. Belki de hiçbirşeyin etkisi değil, sadece genel piyasa yükselişine teknikte belirli yerleri aşmasının ivmesiyle uymuş olma olasılığı da yüksek. Bu piyasada yükselmeyen hisse mi kaldı, bazı hisseler katlaya katlaya bi hal oldu tuclk inde ederi çok daha yüksekler olabilir. ama ben o günleri görürmüyüm (elimde tuclk hissesi kalır mı- şimdilik var) muamma.

2. Şu rallide bir tavan serisi yapmalıydı

Bu sermayede olup da fezaya çıkan bir sürü hisse var

3. Olacağı buydu

Ben de bilançonun mükemmel geleceğini sanmıyorum Zira 6 aylık bilançoda öyle bir beklentiye girmiştim tıss çıktı.
    Çin tedarikte Avrupa'nın taleplerini karşılayamıyor ve işler siparişler Türkiye ye kayar diye yorumlar vardı. Ben de bunlara ve şirketin yeni fabrika hevesine bakarak böyle bir beklentiye girmiştim. Boşuna imiş.
    Her neyse TUCLK kısa vade beklentilerin hissesi olmadığını göstermiş oldu. 3-5 yılı göze almak lazımmış

Neyse ben yine de poziston artırmaya bugün demdevam ettim. 18 ler ne yaaa. Bırakırmıyım.
    1 yıl önce 21 leri gördü bu hisse. Borsada uçmayan hisse mi kaldı? Çarpanları 30-40 a çıkan şirketler var.
    Şu anda 6 aylık 39 milyon kâryıl sonu 90 milyon olsa hisse başı 3 TL kâr ile fk 6 larda demektir.
    Normal şartlarda seneye yeni fabrika ve makinalar ile bu oranlar iyice düşmesi gerekir.

5. Bu sermaye bundan kötü karlarla bir sürü hisse fezaya çıktı

Bu hâlâ mıy mıy mıy

Başlat artık şu ralliyi

Dolar zirveni yakala artık

6. 100 tl olması gereken kagıt buralarda patron istedigini alamadı

7. radarıma aldım bakalım..

Sayfa 299/339 İlkİlk ... 199249289297298299300301309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız