Sayfa 337/339 İlkİlk ... 237287327335336337338339 SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Orta ve uzun vade bakılınca, yol uzun görünüyor…

[QUOTE=playmaker;6696850]Genelde beklenti bitti havası yaratılır.
    Sadece bedelsiz beklentisi ile tutanlar, aaa bir etki etmedi bak diye satarlar.
    Tahtacı şeytan gibidir. Yatırımcının psikolojisini davranış şekillerini çok iyi bilirler.
    Bana mı öyle geliyor bilmiyorumama sanki TUCLK de genelde yükseliş hareketi son saatlerde geiyor[/QUOTE

Kısa vade risklidir.. orta ve uzun vade çok kazandırabilir..YTD

Genelde bu tür fuar katılımlarının peşinden yeni iş sözleşmesi gelmesi beklenmeli. Fakat şu ana kadar tık yok.

3. Video'nun 3. dakika sonrası,Arslantepe fabrikasının mevcut üretim hacmini beş katına çıkaracağı söyleniyor. Bu herhalde otomotiv sanayisini kapsıyor,beyaz eşyayı değil çünkü orada sadece otomotiv sanayisi için üretim yapılacak. Hadi diyelim dört katına çıkarsın. Ciro da az çok paralel artacaktır. 2023/3 de ciro 800 milyon, yıl sonu 1 milyarı bulur herhalde. Favök marjı %15 lerde. Arslantepe ile total ciro 4 milyar desek, güncel favök marji ile 600 milyon favök yaratır. Şu anki piyasa değeri 2.28 milyar. Bilgisayar müsait olmadığı için hesapları telefondan yapabildim. Bir yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.
    (Şirkette uzun vadeli pozisyonum vardır)FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 11 Mart'ta genel kurul var. Bi bedelli gelir mi?

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Pejo Yazıyı Oku
    11 Mart'ta genel kurul var. Bi bedelli gelir mi?

Bedelli ne alaka

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Patronun ilk bedelli başvurusunda şirkete koyduğu kendi nâmına olan pay hâlâ orada. Bilgisayar yanımda değil ama siz de sermaye bölümünde görebilirsiniz.
     Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    Bedelli ne alaka

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Pejo Yazıyı Oku
    Video'nun 3. dakika sonrası,Arslantepe fabrikasının mevcut üretim hacmini beş katına çıkaracağı söyleniyor. Bu herhalde otomotiv sanayisini kapsıyor,beyaz eşyayı değil çünkü orada sadece otomotiv sanayisi için üretim yapılacak. Hadi diyelim dört katına çıkarsın. Ciro da az çok paralel artacaktır. 2023/3 de ciro 800 milyon, yıl sonu 1 milyarı bulur herhalde. Favök marjı %15 lerde. Arslantepe ile total ciro 4 milyar desek, güncel favök marji ile 600 milyon favök yaratır. Şu anki piyasa değeri 2.28 milyar. Bilgisayar müsait olmadığı için hesapları telefondan yapabildim. Bir yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.
    (Şirkette uzun vadeli pozisyonum vardır)

Syn pejo, Aslanbey fabrikasi ne zaman faliyete geçer bir bilginiz var mi.

Yanlış hatırlamıyorsam 2 yil oldu fabrika binası alınalı.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 337/339 İlkİlk ... 237287327335336337338339 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •