Sayfa 1/339 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 1 - 8 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

TUCLK - Tuğçelik

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlığımız şu adreste bir kaç ay görülebilir.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Yeni başlığa ilk ben yazayım
    Hayırlı uğurlu olsun inşallah uğurlu gelir
    Hisse fiyatı 2.19-2.20 milleti bezdirdi endeks uçar yerinde,endeks düşer 2.10 larda takip edenler bilir uzun zamandır 2,05-2.36 bandında takıldı...ytd
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Öclcpgğbpb

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

1 haftalık

Yılbaşından beri

1 aylıkkkk

7. Yakındır. Yine ufaktan yükseltecek sonra çakacak hep kademeden.

8. Yeni forum sayfası hayırlı olsun. Dipte hisse ama ışık görebilsek keşke. Eski hissemiz gün gelir buluşuruz inşallah.

Sayfa 1/339 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •