Sayfa 44/339 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2712 madde; 345 - 352 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Ben de 2016 daki yükselişe benzetmiştim siz yazmadan önce... Yükseliş yavaş ve derinden oluyor. Ama kesinlikle ytd. Çünkü tuclk çok canlar yaktı.

2. Ayrıca çok marj ve kademe olmamasını da şimdilik olumlu algılıyorum.

3. Tahtacı kardeşim her türlü hazırız;
    ama sakın indireyim deme üzülürsün

4. @erdim
    sence yarın napar bu kağıt

5. Ben ne yapacağını bilmemde umarım bir kaç ay devamlı bu şekilde yukarı gider. ama yinede fikrimi söyleyeyim yinede inşallah dediğim gibi yapacak. çünkü 3 yıllık dipten bu yana doğru çok sağlam geldi. yani günlükçüler olsa 30 gündür niye % 20 lik marjla niye uğraşsınlar?? Evet bu soruyu inceleyin , kendinize sorun, yanlışım varsa yazın bizde öğrenelim.

EDİT: Kağıttan uzak kaldığım için yeterince ayrıntılı bilgiye sahip değilmişim. Benzetmek ne kadar doğru olur bilmemde bu üç yıldır sakin bir fay hattı gibi formasyonlar yapmış hep yav. ve dediğim gibi 30 gün değil aylarca sürede ancak en fazla % 25 yapmış. valla her şey mümkün bekleyip görmekten başka yapacak bir şey yok.

K.y. içinde en pis formasyon tipi. kimi işfin gibi yavaş yavaş aşağı doğru kimide böyle aylarda doldur boşalt yapar. gerçekten sinirlere çok zararlı.. YTD. benim bu borsayı kökten bırakma zamanım yaklaştı gibime geliyorda bakalım ne zaman nasip olacak. Bağımlılık olsa artık bu kadar iğrençlikten enerji dayanmaz yav. valla nefret ettim artık. sigara bırakmada da böyle .. en uygun zamanlar böyle nefret zamanları..
    Son düzenleme : ezelbayraktar; 02-08-2019 saat: 00:35.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. olsa olsa bilanço öncesi beklenti yaratıp ele verme hareketleridir. toparlandı diye düşünürseniz aklınızda bulunsun derim yinede.

7. Şimdi gördüm ama bir anlamı kalmadı sanırım. Endekse göre güzel bence gün sonu.

8. Hacimde fena değil her ne kadar alsat olsa da. Şirketi satmaya çalışıyorlar yabancılara. Böyle bir durumda 4 üzeri olması gerekir.

Sayfa 44/339 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •