Special Days Image
Sayfa 26/339 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 201 - 208 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Yükseltip gelene gidene vermiş gibi bir görüntü var. Atlayan çok olduysa yarın geldiği yere döner.

2. Kapanışa doğru 5 dk da 2 milyon hacim.

3. hisseyi hareketlendiği andan canlı izledim(takaslarıyla), gideceğini de tahmin ettim ve iyi yerden de aldım sayılır. Bu aralar gedik bu tür hareketleri bazı hisselerde yapıyor(en son dgklb)
    eger aynı harekete devam edecekse yarın da gideri olmalı.
    bugün alırlarken ağır ağır(kademe kademe aldılar) ama satarlarken adeta korku salacak şekilde 5 kademe basarak sattılar. tavandan ufak miktar verdim bakalım yarın nasıl olacak
    Bu tarz hareket eden hisseler genelde geri geliyor, umarım beni yanıltır.

4. alımlar oldukça agrasif gerçekleşti, sanki kimseye kaptırmak istemiyormuş havası vardı,
    bu hızlı yükselişte durumu algılayıpta hisseye binen pek olduğunu sanmıyorum.
    alanda bu kadar hisseyi zararına satmayacağına göre tekrar 2,25 lere geri dönme ihtimali yok, bana göre 2,40 lar artık sağlam destek oldu.
    yükselişin kalıcı olduğunu söylemek içinse çok erken 2,80 leri geçip üzerinde kalışları incelemek lazım,

5.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    alımlar oldukça agrasif gerçekleşti, sanki kimseye kaptırmak istemiyormuş havası vardı,
    bu hızlı yükselişte durumu algılayıpta hisseye binen pek olduğunu sanmıyorum.
    alanda bu kadar hisseyi zararına satmayacağına göre tekrar 2,25 lere geri dönme ihtimali yok, bana göre 2,40 lar artık sağlam destek oldu.
    yükselişin kalıcı olduğunu söylemek içinse çok erken 2,80 leri geçip üzerinde kalışları incelemek lazım,
    hızlımı yükseldi kardeş sen tahtayı izlemedin sanırım kaç kez al sat yaptık sürekli şans verdi investe gir bakalım alan olmuşmu olmamışmı birde geri dönme ihtimali yok derken öneki harekette 2,75 den dönmüştü ve 2,10 lara kadar inmişti,bir yorum yaparken kişisel fikrin olduğunu belirtirsen iyi olur,ya dönerse o zaman nolacak?
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6. Birisi dün malı toplamaya çalıştı. Toplamak için her yolu denedi. Dökülenler mutlaka olmuştur. Bence malı toplayan kişi patron.
    Bakalım bugün toplamaya devam edecek mi? Çok dikkatli olun aşağı basabilir bu ciğersiz. Bu kan emici, şeref yoksunu, ciğersiz, dalaksıza paranızı kaptırmayın.

Not: Asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. 2,56 olmuş dün 2,71 den alanlar oldumu acaba
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8. 2,54 gösterdiler baya al sat şansı verdi tabi tutturabilene

Sayfa 26/339 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •