Sayfa 300/339 İlkİlk ... 200250290298299300301302310 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    radarıma aldım bakalım..

Çarli hoş geldin birazda porföyüne al, alırkende 41 kere Mehmet NERGİZ'i sorgula.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

2. maşalah süper teşvik haberi geldi

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Sanırım 20 + olunca burası kalabalıkları.
    Hele olur ya 30+ olursa bize yoruma sıra gelmez.
    Aslında bu haber ve tavan olmasından dolayı forumda daha fazla katılım olur sanmıştım.
    Şimdilik yanılmışım demek ki.

4.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Aslında bu haber ve tavan olmasından dolayı forumda daha fazla katılım olur sanmıştım.
    Küçük yatırımcı bırakmadılar ki… sabırla bekleyebilen yerli yatırımcı da çok az…

5.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Foruma katılım hissenin yükselişi için önemli değil, tuclk güzel bir şirket ve katma değeri yüksek bir iş kolunda faaliyet gösteriyor. Aslında teknik olarak 20'yi aşınca hızlanabileceği ve zirvesini zorlayacağı belliydi, fakat bunu biraz hızlı yaptı. ben tavan tavan giden bir hissede fazla tutunamam ki, pek fazla hisse kalmadı. Bu kadar kolay ve hızlı tavan olması ya haberin büyüklüğünden ve şirketle ilgili çok güzel gelişmeler olacağının bilinmesinden kaynaklı, yada malı birileri topladı tavan serileri ile ilgili çekecek ve birilerinin kucağına bırakacak. ikinci olasılığı çok düşük görüyorum, ama küçükte olsa spekülatif bir yükseliş olma olasılığı var.

6. gecen senelerde en sevdimiz kağıttı ama patron 500 bedelli diye kucuk yatırımcının sırtına bınmeye kalkana kadar yıne bu haber peşine bedelli patlatırmı korkusu var maalesef

7.  Alıntı Originally Posted by Pejo Yazıyı Oku
    Biraz bencilce olacak ama ben hisse fiyatının yükselmesini istemiyorum. Aylık alımlarda istediğim kadar lotu alamadım. Bence patron da istemiyor. Bedelli sonrası,bedelliye katılmayacak olanların malını da almak istiyor. Eğer istediği kadar toplayabilirse fiyat hareketi hızlanır belki.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aklımda kalacağına portföy de dursun dedim. Orta-uzun vadeli hesaptaki Migrosu,kısa vadede iyi prim yapması nedeniyle,geçen salı Tuğçelik ile değiştirdim. Böylesi bir haberi hareketi beklemiyordum,sürpriz oldu.

Sayfa 300/339 İlkİlk ... 200250290298299300301302310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •