Sayfa 107/339 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 849 - 856 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. günlük takas paylasabilecek varmi. bugun degisik seyler oldu sanki

2. Çelik oldu teneke.

3. 1-2 ay bekleyelim bakalım. Alarko hariç takibindeki tüm kâğıtlar geri geri gidiyor. Şu idlib olayı sıcakken borsa akıl karı değil benim açımdan. Spekcim ve patron lotlarınakoylarına sarılıp yatsın. Muhtemelen bugün 5 altını test edecektir. Tek sorun laçtan kapayacağı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,701
     Alıntı Originally Posted by erdim Yazıyı Oku
    1-2 ay bekleyelim bakalım. Alarko hariç takibindeki tüm kâğıtlar geri geri gidiyor. Şu idlib olayı sıcakken borsa akıl karı değil benim açımdan. Spekcim ve patron lotlarınakoylarına sarılıp yatsın. Muhtemelen bugün 5 altını test edecektir. Tek sorun laçtan kapayacağı.
    Böyle kötü zamanlarda hisse almayacağızda endeksden 2 sıfır atılınca mı alacağız ?
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5. Benim açımdan demiştin zaten. Şu an alma zamanı değil bence. Elimde olsa ne yapardım farazi konuşmamak lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by erdim Yazıyı Oku
    1-2 ay bekleyelim bakalım. Alarko hariç takibindeki tüm kâğıtlar geri geri gidiyor. Şu idlib olayı sıcakken borsa akıl karı değil benim açımdan. Spekcim ve patron lotlarınakoylarına sarılıp yatsın. Muhtemelen bugün 5 altını test edecektir. Tek sorun laçtan kapayacağı.
    5 liradan almak varken 2 ay sonra neden 10 liradan alacaksın ki ucuz alacak kadar zengin değilim diyosun yani.

7. 3.07 alış 5.08 satış. 35.000 lot ayrıca arada 10 15 bin al sat bana yeter bu kağıtta. Yetmiş küsur bin kar benim için makul sayılır. Umarım herkezin gönlüne göre olur ve umarım kazanır. Hoş her zaman kasa kazanır arada bizler tırtıklarız. Alarkoya gireceğim şu idlibe ordunun girişi olayı netleşsin bakalım.

8. Hayrını gör üstadım alarko migros yanıltmaz bende de var bide bunda şansımızı deneyelim dedik hep beraber kazanırız inş.bol şans.

Sayfa 107/339 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •