Sayfa 114/339 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 905 - 912 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Ben şu speğe her türlü kitlerim. Yeterki şirket batmasın.Zamanımda var paramda. Zaten ondan aldığım 70 kağıdın üzerine 10 daha koydum.

Ortak tekke üzerimize devrildi ya laa..

Y. T. D.

3.  Alıntı Originally Posted by erdim Yazıyı Oku
    Ben şu speğe her türlü kitlerim. Yeterki şirket batmasın.Zamanımda var paramda. Zaten ondan aldığım 70 kağıdın üzerine 10 daha koydum.
    Erdim, gidiyorum geliyorum her daim buradasın, bir daha ki gelişimde senden destur isteyerek gireceğiz anlaşıldı,
    Gönlünce olsun herşey.

4.  Alıntı Originally Posted by erdim Yazıyı Oku
    Ben şu speğe her türlü kitlerim. Yeterki şirket batmasın.Zamanımda var paramda. Zaten ondan aldığım 70 kağıdın üzerine 10 daha koydum.
    Şirket batmazda. Burda spek diye bişey yok. Burada merilyy teyze var yapı var. Tahtayı onlara teslim etmişler onlarda Bi indiriyor Bi kaldırıyor. Devran böyle gidiyor.

5. Bı şirketin hissesini alırken demek ki PATRON U tanımak lazım bence
    İşte patron işte fiyat işte sirket görüyorsunuz ......

6.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Bı şirketin hissesini alırken demek ki PATRON U tanımak lazım bence
    İşte patron işte fiyat işte sirket görüyorsunuz ......
    Haklısın kardeşim. Borsa saçmasapan bir yer oldu.yani 5 6 günde ne olduda tuğçelik %40 düştü. Sermayesinin %40 ınımı kaybetti. Hayır. Burada iş patronlara düşüyor.bu şirket senin. Bir sahip çık. Halka açıp yatırımcıların parasını alıp bir daha buraya bakmamak olmaz.tuğçelik borsada 5 6 günde %40 düşmüş demiyorlar ı acaba patrona. Deyince ne diyor acaba merak ediyorum.bu konularda spk bir el atmalı. Yatırımcıyı korumalı.patron rahat yatırımcı rahatsız

7.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Bizde seviyoruz ilanı aşk ediyoruz
    hala seviyomusun yoksa şiddetli geçimsizlikten boşanma davasımı açtın :D
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

8. Aşağıda bi 2-85 de var hatırı kalmasın o kadar yoldan gelip de uğramamak olmaz.

Sayfa 114/339 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •