Sayfa 134/339 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Muhterem patron önce hüpletti sonra gümletti. Patronun mazisini bilen bilir. En komiği Borsagündemde haber çıkmıştı patron hisse satıyor diye. Mehmet çıktı gün içinde yalanladı. Sonra mesai bitişi kap a hisse satışı haberi yolladı. Açıklamayı bile satış fırsatı olarak kullandı. Eski speğine anlaştıkları parayı vermediği için vuracaklardı vs.... Kağıda bakınca hiç olumlu haber göremezsiniz. Vedat akgiray zamanı bayağı bir üst marjdan arz edildi. Belli guruplar aldı. Yükseltilip 15 TL lerden şelale düşüşünde düşükten aldım diyen ky nin kucağına bırakıldı. Ben alırım satarım ama ne mal olduğunu da bilirim. Ona göre davranırım. Eski yazılarım sabittir ve arkasındayım.

2. Gider gibi yapıp yedire yedire milleti mallandıracak mı? Göreceğiz. Tek tek lot hesabı yapıyor robotlar. Aşağı salmazsa en iyi bildiği işe çorbacılığa başlayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by erdim Yazıyı Oku
    Muhterem patron önce hüpletti sonra gümletti. Patronun mazisini bilen bilir. En komiği Borsagündemde haber çıkmıştı patron hisse satıyor diye. Mehmet çıktı gün içinde yalanladı. Sonra mesai bitişi kap a hisse satışı haberi yolladı. Açıklamayı bile satış fırsatı olarak kullandı. Eski speğine anlaştıkları parayı vermediği için vuracaklardı vs.... Kağıda bakınca hiç olumlu haber göremezsiniz. Vedat akgiray zamanı bayağı bir üst marjdan arz edildi. Belli guruplar aldı. Yükseltilip 15 TL lerden şelale düşüşünde düşükten aldım diyen ky nin kucağına bırakıldı. Ben alırım satarım ama ne mal olduğunu da bilirim. Ona göre davranırım. Eski yazılarım sabittir ve arkasındayım.
    Patronada Allah hidayet versin.forumda yazılanlara dayanarak diyorum allem gullem işleri bırakıp yatırımcısıyla bir olur yatırımcısı lehine hareket eder dua alır inşallah. Hem kendi kazanır hemde yatırımcısı mutlu olur.
    Ben tuğçelik yeni aldım adam olacak şirket.
    Benim portföyüm ağırlık başka hissedeyim.o şirketin patronuyla görüştüm dürüst insanlar allem gullem yok kafamız rahat.ambalaj firması.orada uzun süreli yatırımcıyız.dütüst patron ve güzel yatırımcılar var.
    İnanın patron yatırımcı dostu olsun bu kağıt hakkı çok yukarılar.şahsen alıp uzun vade beklemek istiyorum.

İnşallah patron güzel işlerde bulunuryatırımcısının yanında olur.kağıt güzel yerlere gider.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

4. Maalesef. Şuan borsada ki en ma. En Slk Tahtacı ve patr..

5. Gidecekmiş gibi yapıp yapıp veriyomu napiyo bu ileri zekalı TAhtaci senin bildiğin borsayı seveyim ma......

6. Bu kadar bariz bari çakma yvş ....

7. DÜŞÜK lotla 5-10 Kademe çıkart
    Sonra boka üşúşen böcekleri avla
    Hep mi aynı taktik sizin bildiğiniz borsayı .........

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,702
     Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    DÜŞÜK lotla 5-10 Kademe çıkart
    Sonra boka üşúşen böcekleri avla
    Hep mi aynı taktik sizin bildiğiniz borsayı .........

Aynen öyle el freni çekilmiş araba gibi, bide arada gaz veriyoo.

Seyre devam seyir bedava.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 134/339 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •