Sayfa 191/339 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 2712 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. ama volatil oldu

2. 6 aylık kari sermayesi kadar veya üstü gelirse, 20 li rakamlara doğru yol alır. YTD...

3. Gelirse...hade hayırlısı. teknik guzel seyler soylemiyor ama beklemedeyiz...
     Alıntı Originally Posted by gulum26 Yazıyı Oku
    6 aylık kari sermayesi kadar veya üstü gelirse, 20 li rakamlara doğru yol alır. YTD...

Alıntı Originally Posted by gulum26 Yazıyı Oku
    6 aylık kari sermayesi kadar veya üstü gelirse, 20 li rakamlara doğru yol alır. YTD...
    Ben de böyle dedim ama arkadaşlar imkan dahilinde görmediler. İlk çeyrekte ertelenen vergi geliri 5 milyondu dediler.
    Haklılar tabi ki.
    Ancak bir de performans artışı var, kurlarda yükseliş var. Bu farkı bu şekilde kapatma ihtimali de var.

Bilanço yaklaşırken bu kadar volatil olması, en yüksek seviyelerinde olması umutlu olmamızı sağlıyor. Son zamanlarda gördüğü en yüksek seviyeler bir şekilde geçildi. Bir kez daha geçmesi şimdilik benim için yeterli olur.

5. Ne bilancolar geliyor ne yiğitler var bea seni bekliyoruz son gün gönderme ziplayacak kağıtlar kaçıyor bak...

6.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Ne bilancolar geliyor ne yiğitler var bea seni bekliyoruz son gün gönderme ziplayacak kağıtlar kaçıyor bak...
    Hep ayar olmuşumdur böyle son gün açıklayan şirketlerden ,hayırdır tuğçelik sen arçelik veya vestelden daha büyük komplike bir şirket misin ?

7. Tahtada da salak salak hareketler , geç açıklanması maksatlı bir durum galiba ,

8. Evet saçmalıyor ama 22 nisandan gelen trendi de koruyor asagiya sarkmazsa bence sorun yok yukarida 14.30 a takıldı geçemiyor.

Sayfa 191/339 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •