Sayfa 105/339 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 833 - 840 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

Tuğçelik için 4ç19 kar tahmini gören duyan varmı?? Ben bulamadım..

Y. T. D.

2. Hiç kar tahmini açıklanmadı ki diye biliyorum. Patron ne derse o. Ama beklenti yüksek ki performansına bakılırsa. MOSB 50 dönüm arazisini satınca 11 milyon gibi bir kar açıklamıştı hatırladığım. Yerli otoya parça üretmesi beklentisi vardı şimdilik açıklanan listelerde adı yok. Belki fason üretir. Patron faaliyet karından daha çok çorba parası çıkarıyordu yakın zamana kadar. Bir kaç ceza yedi bazılarında dava açtı kazandı.

3. 30 milyon sermayeyi yakında artırmaya çalışır. Muhtemelen %50 bedelli %50 buda bedelsiz olur. Bu da olumlu olur.

4. Yapı kredi de oyak yatırım ziyaret notu açıklamış

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
    Hayırlı ve boooool kazançlı bir gün ve hafta olması dileği ile TUÇLİK sakinleri.

Çorbacı ortağım tam 10 gün üst üste yükselişle kapattı 4.21 den cuma kapanışı 5.50 ye kadar, bu hafta acaba bir düzeltme gelirmi ne dersin ?
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

TUCLK - Tuğçelik

Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Hayırlı ve boooool kazançlı bir gün ve hafta olması dileği ile TUÇLİK sakinleri.

Çorbacı ortağım tam 10 gün üst üste yükselişle kapattı 4.21 den cuma kapanışı 5.50 ye kadar, bu hafta acaba bir düzeltme gelirmi ne dersin ?
    Günaydın.. Herkese iyi haftalar.. Ortak düzeltme yapabilir.. Yada tam düzeltir bir daha buralara çıkmak için 2 yıl daha da bekleyebilir.. Malum güven olmaz bu hisseye..düzeltme yapıyormuş gibinyapıp kendimizi 3 lerde bulabiliriz bir anda.. Kurbağa ve suyu kaynatma hikayesi tarzı.. Onun için stoploss da fayda var..

Y. T. D.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by Tndkbrybnc Yazıyı Oku
    Günaydın.. Herkese iyi haftalar.. Ortak düzeltme yapabilir.. Yada tam düzeltir bir daha buralara çıkmak için 2 yıl daha da bekleyebilir.. Malum güven olmaz bu hisseye..düzeltme yapıyormuş gibinyapıp kendimizi 3 lerde bulabiliriz bir anda.. Kurbağa ve suyu kaynatma hikayesi tarzı.. Onun için stoploss da fayda var..

Y. T. D.
    Bana göre 3 ler artık hayal, faizler bu sevilere inmişken çoooooooook zooooooooor.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Seans içi kapa mali tablo...???

Y. T. D.

Sayfa 105/339 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •