Sayfa 242/339 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Eşeğin kulağına su kaçırdılar artık 13 ü yalayıp duruyoruz

Bilançoya kadar bir altı bir üstü gidecek gibiyiz

2.  Alıntı Originally Posted by KoRs Yazıyı Oku
    Eşeğin kulağına su kaçırdılar artık 13 ü yalayıp duruyoruz

Bilançoya kadar bir altı bir üstü gidecek gibiyiz
    Benzerleri olanlar fizana doğru yol aldı, dmsas 6.5 lerden 8.6 lara, Sarky 12.2 lerden 14.5 lere, cemts 12 lerden 14.2 lere uzadı, Tuclk seni de bunlarla bir tuttuk hata mı ettik dur daha dur biraz daha,

ama tahtacıyı da bir uyarayım acemi biraz
    12.6 lara biraz alım koydum hemen tabanları yağladı, demek ki mal vermek istemiyorsun elini açık ettin, ama bizim gibi küçük (yada küçük görünümlü) yatırımcıların eli gizli, tahta süremeyiz belki ama seni şaşırtacak aparkatlar çıkarabiliriz.

pörtföyümün bir tek teknoloji bacağı sakat, orayı da bir düzelttik mi, herşey daha güzel olacak, sayın koRs biraz teknoloji sektörü çalışalım,

3.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Benzerleri olanlar fizana doğru yol aldı, dmsas 6.5 lerden 8.6 lara, Sarky 12.2 lerden 14.5 lere, cemts 12 lerden 14.2 lere uzadı, Tuclk seni de bunlarla bir tuttuk hata mı ettik dur daha dur biraz daha,

ama tahtacıyı da bir uyarayım acemi biraz
    12.6 lara biraz alım koydum hemen tabanları yağladı, demek ki mal vermek istemiyorsun elini açık ettin, ama bizim gibi küçük (yada küçük görünümlü) yatırımcıların eli gizli, tahta süremeyiz belki ama seni şaşırtacak aparkatlar çıkarabiliriz.

pörtföyümün bir tek teknoloji bacağı sakat, orayı da bir düzelttik mi, herşey daha güzel olacak, sayın koRs biraz teknoloji sektörü çalışalım,
    Yani endeks artı-eksi artık iyice kopardı bizi piyasadan.

Ne alüminyuma koreleyiz ne endekse havasına soktu bizi

Teknolojinin çeyreği son çeyrek ama bende de yok

Beğendiğim Logo, Arena.

Yeni arzlardan : Kontr ve Yeotk.

Arzlardan dolayı çok bozuldu fiyatlamalar.

Seneye daha da oturur bu tech sektörü.

4. Günlük grafiğe ichimoku göstergesiyle baktığımızda, mayıs sonları ichimoku’daki olan oluşum ile şimdiki oluşum aynı. İnşallah grafiğimizde haftaya aynı olur.😃

5. Isyatirim mi desem bofa mi desem gerci fark etmez ikiniz de aynısınız bu tahtada yaptığın silkeleme sıkıcı olmadı mı kaldır kaldır vur her kalktığında artık vermeliydin bak gene düştü duygusu yaratmaya çalışman yemiyor gördüğün gibi malı veren yok.

Yeni şeyler denemelisin. Böyle giderse alamayacaksın o malı.

Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Isyatirim mi desem bofa mi desem gerci fark etmez ikiniz de aynısınız bu tahtada yaptığın silkeleme sıkıcı olmadı mı kaldır kaldır vur her kalktığında artık vermeliydin bak gene düştü duygusu yaratmaya çalışman yemiyor gördüğün gibi malı veren yok.

Yeni şeyler denemelisin. Böyle giderse alamayacaksın o malı.
    Bu tahtanın en önemli özelliği hisse yükseldiği yerde kalamıyor.
    Çünkü tahtayı yukarı götürmek isteyen yok. En azından henüz değil.
    Dikkat ediyorum yüzde 7-8 prim yaptığı gün alış kademelerine destek atılmıyor.
    Böylece tahta yine geri geliyor.

Eee neden mesela bugün 13.95 e kadar tahatayı sürdüler yukarı. 13.80 üzerinde 13.95 e kadar 450 bin işlem gerçekleşmiş. Ne yani küçük yatırımcılar aldılar diye inanalım mı?

Neyse istedikleri gibi hareket edebilirler. 13.70 ten ve 13.50 lerden yine mallandırdılar beni. Yükselen başka hissem oldu mu hiç gözünün yaşına bakmam aşağıdan yüklenirim TUCLK. Eninde sonunda 15.59 zirvesini bir gün yine deneyecektir.

7.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bu tahtanın en önemli özelliği hisse yükseldiği yerde kalamıyor.
    Çünkü tahtayı yukarı götürmek isteyen yok. En azından henüz değil.
    Dikkat ediyorum yüzde 7-8 prim yaptığı gün alış kademelerine destek atılmıyor.
    Böylece tahta yine geri geliyor.

Eee neden mesela bugün 13.95 e kadar tahatayı sürdüler yukarı. 13.80 üzerinde 13.95 e kadar 450 bin işlem gerçekleşmiş. Ne yani küçük yatırımcılar aldılar diye inanalım mı?

Neyse istedikleri gibi hareket edebilirler. 13.70 ten ve 13.50 lerden yine mallandırdılar beni. Yükselen başka hissem oldu mu hiç gözünün yaşına bakmam aşağıdan yüklenirim TUCLK. Eninde sonunda 15.59 zirvesini bir gün yine deneyecektir.
    hissede beklentiler o kadar yeni ki , beklentilerin somutlaşmasını bekleyen çok yatırımcı var. beklentiler somutlaştıkça yatırımcıların daha kalıcı haline geleceğini düşünüyorum. Özellikle fonlar beklentilerin somutlaştığını gördükçe radarlarına almak isteyebilirler. Sürecin ve sektörün bekle gör modunda olduğunu düşünüyorum. Sektör yeni , sözleşmeler yeni ... somutlaşma önemli. Umarım herşey güzel güzel güzel gerçekleşir.

Bu arada yeni anlaşmalar güzel olur. Dünyanın en büyük araç kiralama firması 100bin adet tesla siparişi verdi. Sektör dönülmez bir yola girdi.

syg.

8.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    hissede beklentiler o kadar yeni ki , beklentilerin somutlaşmasını bekleyen çok yatırımcı var. beklentiler somutlaştıkça yatırımcıların daha kalıcı haline geleceğini düşünüyorum. Özellikle fonlar beklentilerin somutlaştığını gördükçe radarlarına almak isteyebilirler. Sürecin ve sektörün bekle gör modunda olduğunu düşünüyorum. Sektör yeni , sözleşmeler yeni ... somutlaşma önemli. Umarım herşey güzel güzel güzel gerçekleşir.

Bu arada yeni anlaşmalar güzel olur. Dünyanın en büyük araç kiralama firması 100bin adet tesla siparişi verdi. Sektör dönülmez bir yola girdi.

syg.
    araç kiralama şirketleri otomotiv piyasasında büyük alıcı ve sektöre yön veren firmalar. bu hamle elektrili araçların gelişim ve yaygınlaşması için önemli bir adım diye düşünüyorum

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/hertz...*UimcvKTSKh9jQ

Sayfa 242/339 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •