Sayfa 339/339 İlkİlk ... 239289329337338339
Arama sonucu : 2711 madde; 2,705 - 2,711 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1.  Alıntı Originally Posted by Pejo Yazıyı Oku
    Faaliyet raporunun okumanızı tavsiye ederim. Yeni fabrika da elektrikli araç bataryası alüminyum dış ünitesi (tam tâbiri aklıma gelmedi ) üretimi yapacaklar. Vestel'e yapılması planlanan ürün de buna benzer bir şey olsa gerek. Hikaye Vestel de de olabilir. Vestel hakkında hiç bilgim yok. Ne üretimi yapıyorlar/yapacaklar,o konuyu da araştırmak gerek.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vestel elektrikli bisiklet işine girmişti muhtemelen o konuyla alakalı olabilir

Ayrıca yukarıda iş anlaşmasının kesinleşmemiş olabileceğini söylemişsiniz Sayın Pejo bence kesinleşmemiş bir iş anlaşmasında rakam veremezler. Bu sebeple anlaşmanın kesinleşmiş bir anlaşma olduğunu düşünüyorum.

Bu ürünler yeni fabrikada üretilecekse demek ki fabrika 2025 yılında faaliyete geçecek diyebiliriz

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Dolar bazlı olduğu için rakam vermişlerdir ama bence antlaşma kesin değil, ön protokol gibi düşünülebilir. Nominasyon ( Nomination) kelimesinin tam olarak Türkçe karşılığı olmayabilir. Aynı Cevdet hoca'nın "establishe"kelimesine Türkçe karşılık bulamaması gibi.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Vestel elektrikli bisiklet işine girmişti muhtemelen o konuyla alakalı olabilir

Ayrıca yukarıda iş anlaşmasının kesinleşmemiş olabileceğini söylemişsiniz Sayın Pejo bence kesinleşmemiş bir iş anlaşmasında rakam veremezler. Bu sebeple anlaşmanın kesinleşmiş bir anlaşma olduğunu düşünüyorum.

Bu ürünler yeni fabrikada üretilecekse demek ki fabrika 2025 yılında faaliyete geçecek diyebiliriz

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sonuçta batarya ile ilgili veya elektronik bir araçda olabilir elektrikli mini araç tarzı yada Vestelin savunma sanayininde ki iştiraki Lantatek için İHA üretimi içinde olabilir veya balıkadam hocanın dediği gibi tag martı veya elektrikli bisiklet de olabilir

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4. Olimpik forum hocam bizi yetim bıraktın uğramaz oldun daha sende ümidi kestiysen bizim de durmanın anlamı yok sanırım

5. Nnf, tuclk pozisyonları'nın hepsini geçen ay itibariyle kapatmış.

6. Sonuç iyimi kötümü

7. Ortak olduğun şirkette büyük bir fonun da pozisyonu olması insana güvence veriyor. Ben NNF'den daha evvel maliyetlenmiştim. Zaman zaman poz azaltıp arttırsam da bugüne değin ortaklığı hep sürdürdüm. NNF ne beklentiyle ortak oldu da şimdi sattı bilemiyorum. Karı yeterli görmüş olsalar,çok daha önce,bölünme öncesi değerlere göre 140'lardan satabilirdi.

Sayfa 339/339 İlkİlk ... 239289329337338339

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •