Sayfa 306/339 İlkİlk ... 206256296304305306307308316 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Ve nihayet bedelli sermaye artış kararı geldi.
     Alıntı Originally Posted by Pejo Yazıyı Oku
    Şirket 12 Mayısta bedelli başvurusunu geri çekti. Son gelen bilançoya baktım da,patronun bedelli için yatırdığı para hala duruyor. Bedelli niyetinden vazgeçmedi olarak okuyorum bunu.

Aşağıya attığım görsel ise beni heyecanlandırıyor. Olabilecek yeni bir bedelli süreci ( ki bence olacak ve olmalı ) ,küresel bir geri çekilme ihtimali nedeniyle şirkette kısa vadeli pozisyon taşımıyorum. Elimde tuttuğum uzun vadeli pozlarımı aylık olarak arttırmak istiyorum. Her geri çekilmeye fırsat olarak bakıyorum.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şirket, bu sermaye artırımı teklifinin aynısını 2 yıl önce de SPK'ya sunmuştu. Birkaç ay (4-5 ay) sonra SPK, teklifte değişiklik yapılmasını veya teklifin geri çekilmesini istemişti. Buna istinaden, şirket tarafından sermaye artırımı teklifi geri çekilmişti. Bu süre içinde hisse, 22TL'den 11TL'ye kadar düşerek tepki göstermişti.

3. Keşke sermaye artirimini pirimli ( 1 tl yeine 2 tl) yapsa idi ve tek seferde şu borçlardan kurtulsaydı.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Spk'nın böyle bir talebi olduğunu hatırlamıyorum. Şirket 12 Mayıs'da kap'a attığı bilgilendirme de ülke ve dünya ekonomik gelişmeler nedeniyle başvuruyu geri çektiğini açıklamıştı. Daha sonraki süreçte spk'daki dedikoduları biliyorsunuzdur. Benim tahminim,spk dan bir türlü olumlu/olumsuz cevap gelmeyince şirket,bu spk ile bu iş olmayacak diyerek geri çekti. Ama şirket ortakları yatırdığı bakiyeyi şirketten geri çekmedi.
     Alıntı Originally Posted by nttur1 Yazıyı Oku
    Şirket, bu sermaye artırımı teklifinin aynısını 2 yıl önce de SPK'ya sunmuştu. Birkaç ay (4-5 ay) sonra SPK, teklifte değişiklik yapılmasını veya teklifin geri çekilmesini istemişti. Buna istinaden, şirket tarafından sermaye artırımı teklifi geri çekilmişti. Bu süre içinde hisse, 22TL'den 11TL'ye kadar düşerek tepki göstermişti.

5. Bugünkü hedef portfoy açıklaması tam beklediğim gibi. Kasım ayında başlayan Nnf alımları doğru yolda olduğuma dair inancımı arttırmıştı.

6. Can yok burada

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Güzel bir hasılat yazacaksın ve 2022 4.ç eyreğe göre marjın daha iyi olacak
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

8. evet beyler bayanlar yeni bir maceramıza daha hoş geldiniz.

Sayfa 306/339 İlkİlk ... 206256296304305306307308316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •