Sayfa 132/185 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon
Arama sonucu : 1480 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

1. üstadım 1.09 dan eline vermek de güzeldi. karakterini !!! (karaktersizliğini) bildiğim için çabuk davrandım. al da rahatlık versin

2.  Alıntı Originally Posted by pirpirim Yazıyı Oku
    Örneğin MRGYOdaki dünkü hareketi görüp de korkmayan adam yoktur herhalde..1lerden 1.10a alıcılı ortam yarattı sonra aniden 10 kademe geri geldi..Sonra günsonu gene 1.10a getirdi. Bir gün sonra yani bugün ise psikolojini tam tersi bir noktadayız.

Bu tarz dökmeler çok oluyor, aradaki çalkalamalara dikkat..Sabırsızlar sonra burada küfredip duruyor..Küfrederek yatırım yapılmaz..

Buraya yani hamam girdiysen terleyeceksin az..
    haklısınız ama sürekli emir yazıp silip tahta da yapılmaz.az delikanlı oynasın canımızı yesin

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Ya şu DELTA'daki yetersiz hokkabaz çeil git üstünden şu EUYOnun üstünden..Elindeki 500.000 sermayeyle kağaıda şekil veremezsin. Git biraz ağaların takıldığı kafelere üslub, yol yordam öğren..İçini dışına getirdin hissenin. Git abi aldığın sonra duramayıp, tırsıp aynı kademeye geri verdiğin 300.000 lot bizde kalsın alma yaw.. Alma..

5. Hah bi de güzel haber:
    EMTRO 3-4 gündür kardeş-kuzen hisse ETYATda 1.05den vereni sıkılanı alıyor..Oraya 1 milyon lot alış giyor sabahdan sonra gidiyor başka yerlerde işlem yapıyor. Günsonu ağa düşenleri alıyor. Buradan hareketle ETYAT da 3 vakte kadar bir hareket bekleyebiliriz. Komşuda pişen bize de düşer bence önümüzdeki hafta, ceteris paribus..

6. Eyy o aldığın 300 500 bin lotu satama bugün.. Zaten sıkıştın. 1.02den verip kurtul bence sen de bizde..

7. Bu tarz hisselerin ne yapacağını gerçekten kestirmek zor. Gidecek gitmesinede biraz bekletecek gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by pirpirim Yazıyı Oku
    Hah bi de güzel haber:
    EMTRO 3-4 gündür kardeş-kuzen hisse ETYATda 1.05den vereni sıkılanı alıyor..Oraya 1 milyon lot alış giyor sabahdan sonra gidiyor başka yerlerde işlem yapıyor. Günsonu ağa düşenleri alıyor. Buradan hareketle ETYAT da 3 vakte kadar bir hareket bekleyebiliriz. Komşuda pişen bize de düşer bence önümüzdeki hafta, ceteris paribus..
    Çok güzel takip ediyorsunuz. Ben de takipteyim bu 3 hisseyi. Üçünü de biriktiriyorum aslında. Satın alma haberleri ile ilgili birşeyler umuyorum. İçimdeki bir ses yakındır diyor. Yani 1-2 ay en fazla diye umuyorum. Şu etyatta yaptığı alenen terbiyesizlik. Bu hafta nerdeyse % 5 lik bir alış yapıyor ve hisse haftayı eksiyle tamamlıyor. Euyo ve eukyoda da çirkeflesiyor. Bakalım daha ne kadar devam edecek bu inbeliğe. Gelecek haftadan da pek umudum yok açıkcası. Fırsat oldukça da alırım. 2 aylık bir hedef koydum bekleyip göreceğiz. Ytd

Sayfa 132/185 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •