Sayfa 160/185 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon
Arama sonucu : 1480 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

1. Hareket baslasinda nasıl olduğunu nun hiç önemi yok . ağa gelince sevinmiştik ama oda fos çıktı. Bekle babam bekle...

yatırım tavsiyesi değildir.

2. Seansi izledigimde 0.83 yedirme operasyonu goruyorum. Simdi satısta 61 bin lot var azalinca bi daha bindirmelerini bekliyorum. 0.84 ten satanlari şansli goruyorum. 0.85 ise super sansli. Bende 0.82 ye alis yazdim. Gelirse 0.83 satacam olmazsa 0.82 geri veririm

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by koren Yazıyı Oku
    Seansi izledigimde 0.83 yedirme operasyonu goruyorum. Simdi satısta 61 bin lot var azalinca bi daha bindirmelerini bekliyorum. 0.84 ten satanlari şansli goruyorum. 0.85 ise super sansli. Bende 0.82 ye alis yazdim. Gelirse 0.83 satacam olmazsa 0.82 geri veririm

Sanki küçük düşünüyorsun gibi geldi bana dostum,1 kademeden ne kazanacaksın?o da komisyona gider zaten...

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. Bunun bir kademesi super 10bin lotta 100 lira eder. Alış satıs komisyon toplami 13 TL ediyor.

5. Cikacagini bilsem .90 a kadar tutarim. Ama yaniltiyorlar cikti gosterip basiyorlar. Anca 0.81 satici gelirse hepsini yoplayip yukari gazlarlar. Normalde bunu fiyati en asagi etyat kadar olmasi lazim

6. 0.82 alisım duruyor. 0.83 e çeksem gelebilir. 0.83 ten 336 bin lot alista bekliyor. Bunun ustune dikkate deger alici gelirse kendi alislarini silip 0.83 ten kendileri basar sonra benden 0.82 den geri alirlar.0.82 onlar verirse alirim. Yada hatiri sayilir bir lotla tahtayi kaldirirlarsa o zaman trene binilir.

7. Delta 3 gündür aldıklarının çok çok az kısmını vererek kademeleri düşürüp büyük resimde mal toplamaya devam ediyor.Hareketin eli kulağındadır bence artık...

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8.  Alıntı Originally Posted by koren Yazıyı Oku
    0.83 ten giriş yaptim. Seansi takip ettigimde yavas yavas yedirildigini hissetim. O nedenle tekrar 0.83 ten geri verdim. Daha iyi dusmus iyi kagitlar var onlardan birini secip sonra tekrar buraya donmek daha mantikli geldi. 0.85 i aşarsa geri dönerim.

Acemi borsacı olmama rağmen yanılmamışım. Şimdi iyi takip edecem bakalim nereye kadar dusurecekler. Egerki 0.79 yaparlarsa uzun vade icin kendimce bir miktar alinabilir. Su an gözde benim icin iyi. Galip ve Metro adının gectigi hisselerden simdilik ile uzak duruyorum.

Sayfa 160/185 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •