Sayfa 178/185 İlkİlk ... 78128168176177178179180 ... SonSon
Arama sonucu : 1480 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    olmaz,bu işte kasıt bence,danışıklı dövüş
    Bı kere bıçak girdi kağıda bundan sonra pek tadı olmaz artık.
    Kağıttan umitliydim ama adamlar plan yapmışlar aylar önce..amaç kağıdı yukariya çekmek değilmiş..amaç vurgun yapmakmis..
    Olan emeklerimize oldu. Çırak çıktık kağıttan elimdeki kağıtların 2/3 unu yok pahasına sattım..adamların yaptığına sinirlendim.
    Kalanları da bı ara satıp ekrandan silecem.
    İsterse 10 lira olsun bı daha yüzüne bile bakmam..

.

20 milyon sermayeli kağıda 30 milyon bedellimi olurmuş..üstelik kağıt 117 krs..
    1000 tane kağıt için bu ********lere 1500 lira verilirmi..
    Alacak parayı simit sarayı gibi kaçıp gidecek..
    Arkamızda ziraat bankasida yok)))

3. burada bizden kimse yok mu ya, bizemi kitlendi hisse bu kadar paçozmu bunlar aklım almıyor

4. Bakın %150 bedelli olup bölündümü 0.60 kuruşa düşer eski hisse bedellisi 1 liradan nasıl girecek eskisi daha ucuz olur o yüzdende derimki bedelliden hisse almak için bu euyonun 1.80 kuruş ve üzeri olmalıkı bölününce eski yeni fiyat farkı olsun rüçhan pazarı oluşsun 2. İhtimal spk bedelliyi iptal eder bapcan bu 30 milyonla der kasada para var projen yok vs iptalde eder iptal %80 etmesse bile basvuruyu geri cekebilir artı holdıng dede böyle taptılar geri cekildi daha örnegi cok buba onay verirse spk türkiyede yatırım yapmak bitmiştir yatırımcının dolandırılmasına göz yumulursa şikayet mahkeme yolu acılır

Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Bakın %150 bedelli olup bölündümü 0.60 kuruşa düşer eski hisse bedellisi 1 liradan nasıl girecek eskisi daha ucuz olur o yüzdende derimki bedelliden hisse almak için bu euyonun 1.80 kuruş ve üzeri olmalıkı bölününce eski yeni fiyat farkı olsun rüçhan pazarı oluşsun 2. İhtimal spk bedelliyi iptal eder bapcan bu 30 milyonla der kasada para var projen yok vs iptalde eder iptal %80 etmesse bile basvuruyu geri cekebilir artı holdıng dede böyle taptılar geri cekildi daha örnegi cok buba onay verirse spk türkiyede yatırım yapmak bitmiştir yatırımcının dolandırılmasına göz yumulursa şikayet mahkeme yolu acılır
    İzleyebildigim kadarıyla bu euyo lar birilerinin arka bahçesi...
    Bütün alımlar ve satimlar kendi aralarında dönüyor..
    Tek tek sayıyorlar..
    Bu bedelli olayinida milleti dokturmek için çıkardılar.
    Yukarı tekrar gider ama ne zaman..
    Kimse ciddi para koymaz bunlara...
    Bizim borsada ky nin para kazanması istenmiyor..
    Parayı kaybetsin ya yeni oyuncu gelsin ya da tekrar para getirsin isteniyor..
    Para kadar başlarına taş düşsün...

6. Hareketlendi gibi alınır mı dalınır mı?
    Bedelli beklenmeli mi?
    Bilen fikri olan?

% 6-7 ile devre kesen ilk kez görüyorum...
    Son düzenleme : BJK Coccinella; 27-01-2020 saat: 11:27.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    % 6-7 ile devre kesen ilk kez görüyorum...
    Hakikaten sahipsiz misin?

Sayfa 178/185 İlkİlk ... 78128168176177178179180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •