Sayfa 181/185 İlkİlk ... 81131171179180181182183 ... SonSon
Arama sonucu : 1480 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

1. Sermayeyi artırın sonrada gidip biraz daha Euhol alin elinizde patlasın zamanında nasıl ege sigortaya 2.60 tl den 10 milyon lot sattınız m şahinin mallarini dalavere çok bu gurubun kağıtlarında 8 milyon kâr nerde versenize temettü veya bedelsiz bir isyat kadar bile dürüst değilsiniz her sene göstermelik temettuyle kimseyi kandıramazsınız...ytd

Endeksin bu kadar toparlanmasına yeterli tepki veremedi malesef. 1.35 üzerinde olmalıydı en azından.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

3. valla hem bunun hem etyatın bilançoları güzel gözüküyor. ancak bu şirketlerin bilançolarına güven olmaz yani bilançoya bakıp da hisse almak dogru degil bence. bu hisseler operasyon hisseleridir. eger saglam kaynaktan operasyon bilgisi varsa bir şey diyemem. yoksa bunların 4 çeyrek güzel bilanço açıkladıklarını ben görmedim. gören varsa beri gelsin.

4. Bilançoya göre hisse almayacaksak neye göre alacaz kasada para var.kar var .borç yok.ozsermayesi artmış.birim pay değeri 170 olmuş.kagit 119 da sürünüyor temettü verecek .başka böyle bir şirket borsada kaç tane.. oyayo mu alalım Vkfyo mü alalım. Bana kalsa bu sıralar borsadan uzak durmak lazım...volalite çok yüksek...ytd

Dünyada korona , bizde Suriye. Bu aralar tepkilere alıp satıyor babalar.

6. Konsolide Bilanço lar büyük oranda geldi. Birçoğuna baktım genelde kötü bilançolar.

Artık etyat ve euyo 'nun pozitif ayrışması lazım. 20 milyon sermayeye 8.2 milyon tl kar var. Hepsi de faliyet karı. Mevcut f/k oranı 2.7 gibi komik rakamlarda.

Bist hisseleri f/k oranı kriz zamanında bile 4-5 lerde oluyor. Etyat ve euyo 4 f/k oranına ulaşması için bile %65 prim yapması gerekir.

Hisselerin önündeki en büyük engel KY düşmanı patronunun %150 bedelli açıklaması. Ama mevcut 1 tl hisse fiyatıyla spk bedelli ye onay vermemeli. Bu baskı da kalkarsa hisse biraz olsun hakettiği fiyatlara yükselir diye ümit ediyorum.

Yazdıklarım tamamen şahsi görüşlerimdir yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bedelli iptallll g... yemedi

8. Canı isterse iptal etmesinler 1 tl den aşağısı olmaz bedelli için.kagit 70 kuruş kim bedelliyi alacak ...önce adam olacaklar kasadaki paraları ya temettu olarak yada hisse olarak bir yatirimcisina dagitsin ondan sonra guven gelsinki bedelli yapsiblar....ytd

Sayfa 181/185 İlkİlk ... 81131171179180181182183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •