Sayfa 52/185 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1480 madde; 409 - 416 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

1. Maliyetim 1 tl üstünde ve bedelliye girecek param da yok. 83 ten satmak zorunda kalırsam zararım çok olur. O yüzden sormuştum. Cevabınız için teşekkür ler. Her iki durumda da zarar fazla yani.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by hasid63 Yazıyı Oku
    Maliyetim 1 tl üstünde ve bedelliye girecek param da yok. 83 ten satmak zorunda kalırsam zararım çok olur. O yüzden sormuştum. Cevabınız için teşekkür ler. Her iki durumda da zarar fazla yani.

Anliyorum tercih sizin tabi ama maliyetiniz cok yukarda ve bedelliye girecek para da yok ve maliyetime gelene kadar da satmam derseniz en mantikli yol bedelliye girecek kadar ana hisse den satip girmek olur .. yatirim uzmani degiliz ama bedelliye girip katilmadinmi sanki zarae daha cok olur gibi..

Hakkimizda hayirlisi yapacak bir seyimiz yok tuzaga dustuk heralde galip ozturk alacakti hisse alimi derken caktilar bedelliyi belkide yatirimciyi dokmek icindir uzun vadeci olacagiz heralde.
    Ytd.

3. Aynen hakkımızda hayırlısı. Bekleyip göreceğiz. Sizin dediginizi de düşünüyorum yarısını mecbur zarardan verip bedelliye girmek durumu da olabilir

4. EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

Bakalım spk 1 tl altında bedelliye onay verecek mi ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Müsteşar Yazıyı Oku
    Bakalım spk 1 tl altında bedelliye onay verecek mi ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Küçük yatırımcı nasıl edecekse ona karar verir bu spk

6. Bedelli yi patron alır. Sonra çıkartır. PD/DD 0.67 olmuş . Bugünkü kapanış değeri olan 82 kurusu 67 ye boldugumde olmasi gereken fiyat 1.22 TL oluyor. Yani 1.22 TL lik hisse 1 TL den verecek ama gel gör ki hisse 82 kuruş. Bölünme zamanı hisse 1 TL nin altında olursa almazsınız.

7. Benim ögrendigim kadarıyla 1 tl nin altında bedelli sermaye arttırımı olmuyormuş. Ancak önce pay azaltımına gidilip böylece 1 tl nin üstüne fiyatı yükseltip ondan sonra bedelli en az 1 tl olmak şartı ile yapılabiliyor. Yani 1000 hisse 820 tl ise hisseniz 800 hisseye düşecek fiyat 1 tl olacak. Yani aynı para bizimkisi değişmiyor. Ama adamlar 1 tl üzerine attığı için bedelli yapabilecekler o zaman.

8.  Alıntı Originally Posted by hasid63 Yazıyı Oku
    Benim ögrendigim kadarıyla 1 tl nin altında bedelli sermaye arttırımı olmuyormuş. Ancak önce pay azaltımına gidilip böylece 1 tl nin üstüne fiyatı yükseltip ondan sonra bedelli en az 1 tl olmak şartı ile yapılabiliyor. Yani 1000 hisse 820 tl ise hisseniz 800 hisseye düşecek fiyat 1 tl olacak. Yani aynı para bizimkisi değişmiyor. Ama adamlar 1 tl üzerine attığı için bedelli yapabilecekler o zaman.

Allah belalarını versin,hepsini bile bile yapıyorlar,hepsi tezgah...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 52/185 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •