Sayfa 101/181 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 801 - 808 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. [QUOTE=tasarruf;4792150]
     Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Gorunen koy gene kilavuz istemedi

Size göre bu hissenin hedef fiyatı nedir.
    Bana göre 100 lira.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

2. Bu hacimle tavan kapatması cok önemliydi bence hepimize hayırlı olsun

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Hisse pahalı değil de, tek bir sorun var. % 5 nasıl dolaşıma girecek. Toplu mal var ortada, hissenin pazar değişmesi istenmiyorsa o % 1 mal piyasada satılmalı alıcı hazır değilse bu fiyatın aşağı çekilmesine sebep olabilir mi Bilemiyorum. benim Tborg ile ilgili tek korkum bu açıkcası. % 5 dolaşıma girmezse ve pazar değişirse ne olur. bunları iyi değerlendirmek lazım. Hisse volativ olabilir önümüz deki günlerde,

Bu sene bu şirketin karlılığının bu şekilde iyi devam edeceğini düşünüyorum. Dolayısıyla bir dönem sancılı işler olma olasılığı varsa da temel hisseyi eninde sonunda iyi yerlere götürecektir.
    Hakim ortak %1 satış yapıcam diyecek, olacak bitecek. O iş kolay. Önemli olan yabancının bu kararı alması.

4. Bu fiyatlardan vermek isteyeceklerini sanmiyorum , sizin görüşünüz nedir ?
     Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Hakim ortak %1 satış yapıcam diyecek, olacak bitecek. O iş kolay. Önemli olan yabancının bu kararı alması.

5. Takaslari birisi atabilirse cok sevinirim gunluk haftalik ve aylik simdiden teşekkür ederim

6.  Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Bu fiyatlardan vermek isteyeceklerini sanmiyorum , sizin görüşünüz nedir ?

Hisse'nin alt pazarlarda olmasını istemezler kanımca. Mecbur satış yapacaklar. Bu yılın sonuna kadar herşey belli olur. Ayrıca teknik olarak güzel bir direnci kırdı, inş tarihi zirveyi de geçersek önümüz açık gibi.

7. Teşekkür ederim , eskiya filminden Cumali olum sahnesi benzetmesi yapmistiniz bir yorumuma hala profil resminizi gorunce gülümsüyorum iyi hafta sonları
     Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Hisse'nin alt pazarlarda olmasını istemezler kanımca. Mecbur satış yapacaklar. Bu yılın sonuna kadar herşey belli olur. Ayrıca teknik olarak güzel bir direnci kırdı, inş tarihi zirveyi de geçersek önümüz açık gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim , eskiya filminden Cumali olum sahnesi benzetmesi yapmistiniz bir yorumuma hala profil resminizi gorunce gülümsüyorum iyi hafta sonları

Saygılar, iyi tatiller

Sayfa 101/181 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •