Sayfa 117/181 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 929 - 936 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Şimdi patron elimdeki 0.71 neden satsın o kadar toplamış bedelli bedelsiz de olmaz geriye bence 2 ihtimal var kottan çıkmak yada poip de yer almak umrumda olmaz paraya ihtiyacı olsa zaten bu yıl temettu verirdi. Neyse bakalım iki buçuk.ay kaldı sabır
    Bakın psdtc de gerçekten çok iyi kagittir 2 milyon lot ortak satisi var hergun kaplara bakın 10 liradan 16 ya ceke çeke satıyorlar inşallah patron satar yada kottan çekilir benim korkum hiç bişi yapmamasinda
    Bu sene temettü verme işi pandemi dolayısıyla olmadı. Alınmış hükümet kararı var diye biliyorum.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

Veren verdi ortak ismen den aldik acselden algyo ve Ege gubre

3.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Bu sene temettü verme işi pandemi dolayısıyla olmadı. Alınmış hükümet kararı var diye biliyorum.
    Ticaret bakanlığı 30.09.2020 tarihine kadar %25 ile sınırlandırdı kar payını, şirketler ise 30.09.2020 tarihinden sonra temettüleri ödedi.

4. tborg son bilançoda yabanci para varliklar 321.6 milyon TL yükümlülükler 26.8 milyon TL Gözüküyor ...
    net yabanci para pozisyonu yaklasik 295 milyon TL kur farkindan kar yazacak bu miktar kadar , yeni bilancoda ...
    Kendi adima bu hqfta Guzel alim firsati verdi

ytd

herkese bol kazanclar ....

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bende yazin bitmesiyle iyi bir bilanço bekliyorum

6. İçimden bir ses bu haftanın hareketli geçeceğini söylüyor. Hayırlısı inş.

7. Umarim bu ayda boyle gecer hatta daha asagilara gelirde guzel alim firsati verir bu ayin 15i ve 30u vadeli takasta iki musteri cekim var pozisyonumu iki katina cikaracagim onlari beklıyorum ytd herkese bol kazanclar

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Merhaba;
    Topikte yeniyim, geriden gelip okudum, kıt aklımla ve şöyle anladım kendi mantığımla, yanlışımı düzeltene onur duyarım;

Patron poip’te kalırım der mi > kötü
    Borsadan çıkacağım der mi > iyi olur
    5,71% pay satayım yıldıza geçeyim mi der? Satmak için yukarı fiyata getirip vermek isteyecektir... > iyi olur
    750 ederine gelmesi için lot başı 54₺ hesabı var > iyi olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 117/181 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •