Sayfa 120/181 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 953 - 960 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Bu rakamı yıldız pazarda olma koşulundan çıkardım ve resmi açıklamaya da uygun. Halka açık kısmının piyasa değeri 750 milyon üzeri olursa % 5 kriteri ortadan kalkıyor. Direkt yıldız pazara giriyor. Ancak 54 lira için bayağı yol alması lazım.
    9 aylıklar konusuna gelince evet turizm yok denecek kadar azdı bu sene. Ancak evde veya deniz kenarında sıcaklar sebebiyle tüketimin oldukça fazla okduğunu düşünüyorum. Turizmin eksisini yazın uzaması ne kadar örtecek bunu 1 ay içerisinde göreceğiz.

Not: yazılanlar alım veya satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.
    Halka açık 13 milyon 867 bin 855 adet hisse mevcut. 1 hisse 54,08 lira üzerine çıkarsa Toplam halka açık piyasa değeri 750 milyonun üzerine çıkıyor. Bu da direkt yıldız pazara geçiş koşulu.

Umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur.

Not: yazılanlar kesinlikle alım satım tavsiyesi değildir

2. Forum adina Cok teşekkür ederim , bilmedigimiz konulara getirdiginiz açıklayıcı yorumlarinizdan oturu kucuk yatirimci dostusunuz ....

Ben kendi adima artik foruma bir sey yazmayacağım degerli büyüklerimizin yorumunu okuyacağım tekrar tekrar teşekkür ederim ....
     Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Bu rakamı yıldız pazarda olma koşulundan çıkardım ve resmi açıklamaya da uygun. Halka açık kısmının piyasa değeri 750 milyon üzeri olursa % 5 kriteri ortadan kalkıyor. Direkt yıldız pazara giriyor. Ancak 54 lira için bayağı yol alması lazım.
    9 aylıklar konusuna gelince evet turizm yok denecek kadar azdı bu sene. Ancak evde veya deniz kenarında sıcaklar sebebiyle tüketimin oldukça fazla okduğunu düşünüyorum. Turizmin eksisini yazın uzaması ne kadar örtecek bunu 1 ay içerisinde göreceğiz.

Not: yazılanlar alım veya satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bende Vakıfbank uygulaslmasi var şu an yapistiramiyorum ama orada PD icin760 milyon dolar 6 milyar TL gibi garip bir rakam gözüküyor şu an net piyasa değeri yazabilecek arkadaş var mi

282 milyon halka açık kısmı dogrumudur

5. EGPRO da satış haberi geldi, ancak hisseye olumsuz yansıdı. Beklentiyi iyi ayarlamak gerek.

6. Peki egpronun halka acık lot sayısı ile piyasa değeri hesaplaması 22 tl yi tutturuyormu. Ben tam ne ladar lptu var bilmiyorum.

Ege porofil fk 40 pddd 4.40 fiyatlaniyor satılan minimum 17 lirada bile 20 olur biz daha 12 lerdeyiz fk

8. Sabah sabah bu kağıttaki işyatırımın satışlarını karsılıyamıyor piyasa .Kimseye göz açtırmadan. Tekbaşına satıyor Bakalım finalde ne olacak bu kadar baskıya rağmen.

Sayfa 120/181 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •