Sayfa 127/181 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,420

2. Halen aynı şeyler.

Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    unutmadan
    buda size hitaben 13-10-2020, 13:38 yazdığım yazı ....

fORUMU TAKİP ETMEYİ BIRAKMAYIN YUKARIDADA BELİRTTİM AEFES İLE TBORGUKARŞILAŞTIRACAĞIM BİR ARA ONUDA BİR YERLERDE PAYLAŞIR HAVANIZI ATARSINIZ ....

İYİ PAZARLAR
    Bakın ben sizin bu yazdığınızı görmeden yazmışım. Aman büyük yatırımcı investment34. 54 ü siz söylemiş olun tamam ok. Bu, bu kadar mu önemli sizin için . Ben iki tane özel okulda çocuk okutuyorum . Bu nedenle de borsada sizin gibi evet tek kağıda 200 milyar bağlamıyorum. Sürekli bağıran çağıran sizin gibi birisine de sürekli cevap veremem. Çattık valla. Tamam kardeşim. Sen havanı at ne yapıyorsan yap . Ben böyle birşey görmedim valla. Sen yaz . Tamam. Devam. Sakin .

3.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Sayın carlos aefes in piyasa değeri 11504. Coca cola içecek in yüzde 50,26 sona sahip. Sadece coka daki iştirakinin ederi 5128 . Bundan başla aefes in türkiyedeki fabrikaları, en çnemlisi rusya başta olmak üzere pakistan da bile iştiraki var. Aman bunları yazarlen de forumda başkaları daha çnce yazmış mı diye kontrol etmedim valla. Benden önce yazanlar varsa amacım onların üzerine yazmak değil. Sadece rakam konuşalım dendiği için yazdım.
    Neyse evet hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Saygılar.

4. Allah bağışlasın çocuklarınızı istemeden sizi kırdıysam kusuruma bakmayın, 10-11 gundur evdeyim yaklasik 8 gundur hiç koku alamiyorum ( sıfır) tat alma yuzde 30lara kadar dustu oksuruk ates yok hafif nefes darligi basladi (nefes darligi psikolojik olabilir ) birde eklem agrisi var ancak gozlerim kan icinde Allahtan yanliz yasiyorum evde kendimi karantinaya aldim test yaptirmadim ama pozitifim muhtemelen canim sikkin saracak yer arıyorum sizin deyiminizle neyse iyi pazarlar sizi kirdiysam tekrar tekrar kusuruma bakmayin
     Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Bakın ben sizin bu yazdığınızı görmeden yazmışım. Aman büyük yatırımcı investment34. 54 ü siz söylemiş olun tamam ok. Bu, bu kadar mu önemli sizin için . Ben iki tane özel okulda çocuk okutuyorum . Bu nedenle de borsada sizin gibi evet tek kağıda 200 milyar bağlamıyorum. Sürekli bağıran çağıran sizin gibi birisine de sürekli cevap veremem. Çattık valla. Tamam kardeşim. Sen havanı at ne yapıyorsan yap . Ben böyle birşey görmedim valla. Sen yaz . Tamam. Devam. Sakin .
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. investment34 + Baybo Bey := barış sağlandı

investment34 geçmiş olsun

6. Teşekkür ederim ilginiz icin iyi akşamlar
     Alıntı Originally Posted by tusedu306 Yazıyı Oku
    investment34 + Baybo Bey := barış sağlandı

investment34 geçmiş olsun
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Abi susuyorum dinliyorum bedavadan tartisiyorsunuz 15.000 hissesi var tborg icin hic bi onemu yok hissemiz ederine gidecek 6 ay oldu tutuyorum ilavemide hergun yapiyorum issallah iyi olacak tartismayin bedavadan birbirimize destek olalim kardesler bilancoyu merak ediyorum issallxh guzel gelicek diye dusunuyorum

8. Valla 5 aydır buradayım.borsada ne kağıtlar yüzde 500 yaptı.bundan bir hareket yok.can sıkıntısı kazandık sayesinde

SM-A305F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 127/181 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •