Sayfa 128/181 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1.  Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Allah bağışlasın çocuklarınızı istemeden sizi kırdıysam kusuruma bakmayın, 10-11 gundur evdeyim yaklasik 8 gundur hiç koku alamiyorum ( sıfır) tat alma yuzde 30lara kadar dustu oksuruk ates yok hafif nefes darligi basladi (nefes darligi psikolojik olabilir ) birde eklem agrisi var ancak gozlerim kan icinde Allahtan yanliz yasiyorum evde kendimi karantinaya aldim test yaptirmadim ama pozitifim muhtemelen canim sikkin saracak yer arıyorum sizin deyiminizle neyse iyi pazarlar sizi kirdiysam tekrar tekrar kusuruma bakmayin

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmiş olsun, mayıs ayında bende covid sürecinden geçtim. Nefes alış verişinize dikkat edin, zorlanma olursa muhakkak hastaneye başvurmanızı öneririm. Hatta şimdi bile gitseniz iyi olur. Çok felaket bir hastalık bu covid, ne yapacağı belli olmuyor.

2. Ilginiz icin cok teşekkür ederim
     Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun, mayıs ayında bende covid sürecinden geçtim. Nefes alış verişinize dikkat edin, zorlanma olursa muhakkak hastaneye başvurmanızı öneririm. Hatta şimdi bile gitseniz iyi olur. Çok felaket bir hastalık bu covid, ne yapacağı belli olmuyor.
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sadece şunu söylemek isterim dolaşımda 13,9 milyon lotu olan böyle karlı ve büyük bir şirket.Küçük yatımıcının elinde bulunan 200 bin tl lik veya 15 bin lotluk alımlardan dolayı gitmiyorsa ;varsın hiç gitmesin.Olmuksan dışında halka açıklık kısmı düşük diğer kağıtlar ile ilgili herhangi bir haber bilgisi olan varmı acaba.Yoksa bu şirketler birinin yapacağı bir doğru hareketimi bekliyorlar aynı yolu izlemek için.Umarım bir planları vardır.Birşeyler yapmak için aralık ayının son haftasını beklemezler herhalde

4.  Alıntı Originally Posted by Gamlı Baykuş Yazıyı Oku
    Sadece şunu söylemek isterim dolaşımda 13,9 milyon lotu olan böyle karlı ve büyük bir şirket.Küçük yatımıcının elinde bulunan 200 bin tl lik veya 15 bin lotluk alımlardan dolayı gitmiyorsa ;varsın hiç gitmesin.Olmuksan dışında halka açıklık kısmı düşük diğer kağıtlar ile ilgili herhangi bir haber bilgisi olan varmı acaba.Yoksa bu şirketler birinin yapacağı bir doğru hareketimi bekliyorlar aynı yolu izlemek için.Umarım bir planları vardır.Birşeyler yapmak için aralık ayının son haftasını beklemezler herhalde
    Spk aldığı karar sonrasını da fiili dolaşımı, mecbur tutulan tüm şirketlere mail atım,hem de 2-3 kez ancak, hiç birinden bu konuda donuş olmadı.
    Şirketin mali yapısına, istikralı devam eden karlılığı kimse bir şey diyemez.
    Ancak içimden bir ses, genelde bu tur durumlarda k.y zarar görüyor. Şirketten bu konuda bir açıklama gelmedikçe şimdilik bu belirsizlik devam edecek. Şirketten bu konuda yapılacak olan açıklama umarım hepimizin beklentisini karşılar.
    Son düzenleme : tusedu306; 05-11-2020 saat: 11:51.

5. Kağıt üstünde işyatırımın çok fazla baskısı var kağıdı 15 günde 20 li seyiyelerden 17 -17,5 bandına sıkıştırdılar.Kimse taşımak istiyor gibi görünmüyor. Alanda 3-5 kademe sonra satıyor .Zaten garanti ve yapıkredi tetikçi al ver yapmaktan başka işleri yok.Birde 1110 a düşen endeks 1180 lere geri toplarken arada 5-6 bin puan çıkış çöpe gitti.

6.  Alıntı Originally Posted by Gamlı Baykuş Yazıyı Oku
    Kağıt üstünde işyatırımın çok fazla baskısı var kağıdı 15 günde 20 li seyiyelerden 17 -17,5 bandına sıkıştırdılar.Kimse taşımak istiyor gibi görünmüyor. Alanda 3-5 kademe sonra satıyor .Zaten garanti ve yapıkredi tetikçi al ver yapmaktan başka işleri yok.Birde 1110 a düşen endeks 1180 lere geri toplarken arada 5-6 bin puan çıkış çöpe gitti.
    Doğru söze ne denir.....

7. Kimse şirketten bir açıklama beklemesin. Benin tahminim şirket bir alt lige düşecektir. Bu sadece teknik olarak. Sahiplerinin borsadan çıkmak gibi bir düşünceleri olmadığı gibi, şimdilik halka açıklık oranlarını artırmak gibi bir düşünceleri de yok. Ha bu arada bunlar sadece tahmindir. Yakında günlük 3-5 bin adet işlem miktarlarına döneriz.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

8.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Kimse şirketten bir açıklama beklemesin. Benin tahminim şirket bir alt lige düşecektir. Bu sadece teknik olarak. Sahiplerinin borsadan çıkmak gibi bir düşünceleri olmadığı gibi, şimdilik halka açıklık oranlarını artırmak gibi bir düşünceleri de yok. Ha bu arada bunlar sadece tahmindir. Yakında günlük 3-5 bin adet işlem miktarlarına döneriz.
    İyi oldu bunu bilmemiz, moral motivasyon açısından

Sayfa 128/181 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •