Sayfa 13/181 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 97 - 104 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

son bir ayda alanlar

Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Biraz once baska bir ekranda baktigim takaslarda, dun Cefaks'in yaptigi gonderimlerden cok farkli bir tablo gordum.
    Diger bir konu basliginda Cefaks'tan 21 Subat'tan gunumuze alan - satan tablosunu tekrarlamasini rica ettim , umarim zaman bulur gonderir. Benim gordugum tabloda Citi ve Dose nin 250.000 er alimlari vardi.

Bu arada, gun icerisinde son 7-8 saat boyunca kagit max. 2 kademe aralikta ve neredeyse ayni kademe 8.66 TL de 80.000 lot islem yapti. Benim daha once hic gormedigim bir hareket tarziydi. Hayirlisi diyelim

Turk Tuborg'un genel kurul tarihi konusunda bilgi sahibi olanimiz varsa ve lutfen paylasirlarsa memnun olurum. Bu sene kar payi dagitimi bekliyorum, tamamen kisisel bir beklenti olup herhangi bir duyuma dayanmamaktadir.

Iyi aksamlar.
    bugün almışlar,
    yani 2 gün önce t2-de gözüküyor.

4. Sanirim gecen seneydi,kar olursa%20 den az olmamak kaydiyla dagitimina karar verklmisti.sms kesinlikle boyle diyemem.sonucts siradan bi ky yim

ASUS_Z012S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    bugün almışlar,
    yani 2 gün önce t2-de gözüküyor.
    Tesekkur ederim, zahmet oldu.

Sn Cefaks; siz de T+2 mi paylasiyorsunuz, yoksa seans sonrasi o gune ait verileri paylasabilme imkaniniz oluyor mu?

Alıntı Originally Posted by Aviator94 Yazıyı Oku
    Sanirim gecen seneydi,kar olursa%20 den az olmamak kaydiyla dagitimina karar verklmisti.sms kesinlikle boyle diyemem.sonucts siradan bi ky yim

ASUS_Z012S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

31 Aralik 2016 tarihli Faaliyet Raporu yukaridaki ifadeleri iceriyor.

Mevcut veriler isiginda ben kar payi dagilimi beklerim ama Yonetim Kurulu'nun benim on gorumu dikkate alacagindan emin degilim

7. yabancilarin son 1ayda hisse fiyatının tarihi zirvesine yakin seviyelerde bu kadar ciddi alim yapmalari guzel. Satanlar da karlarini realize eden yatirim ve emeklilik fonlari olmus. Yabancilarin beklentisi devam ediyor o zaman cok guzel Ilk bir temettu karari uzerine de 2.halka arz olsa...

Alıntı Originally Posted by Diegotristan Yazıyı Oku
    yabancilarin son 1ayda hisse fiyatının tarihi zirvesine yakin seviyelerde bu kadar ciddi alim yapmalari guzel. Satanlar da karlarini realize eden yatirim ve emeklilik fonlari olmus. Yabancilarin beklentisi devam ediyor o zaman cok guzel Ilk bir temettu karari uzerine de 2.halka arz olsa...
    Son 5-6 senede pazar payini 5-6 kat arttirmis ve gelecek vaad eden bir isletme icin Israilli sahiplerinin 2. bir arz uygulamasini mantikli bir beklenti olarak gormemekteyim.Bu adamlarin ticari zekalariyla ortusmez sanirim.

Kisa vadeli "temettu", orta vadede de "bedelsiz" konusunda anlasalim ve teklifimizi bu sekilde yonetim kuruluna sunalim, uygun gorurseniz

Sayfa 13/181 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •