Sayfa 166/181 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

Vergi dairesi 89 Milyon küsür gelmiş.

SPK da 135/150 Milyon arası atmasyon gelebilir.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. Dostlar doğruyu konuşmak gerekirse şirket bizim kazanmamızı istemiyor.. bilanço desen son gün son saat gelir, şirketi ararsın cevap alamazsın, temettü dersin küfür gibi kar payı görürsün.. ttb yönetimi malesef yatırımcı dostu değil. Bistten Çıkacaksan çık kardeşim. 1 seneden fazladir tahtadayız günlük hacim 200bin tl ayıp yahu.

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    vergi dairesi 89 milyon küsür gelmiş.

Spk da 135/150 milyon arası atmasyon gelebilir.ytd.
    292.889.000tl.ytd
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

4. Temettu bereketli olsun;)

ne bok yemeye olağan üstü genel kurul yaptınızki?

Açıklama fos

Anlayan beri gelsin
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

6. Kendi adıma; şirket de sağlam olduğundan-bilanco ve kârlılığı iyi oldugundan-takastaki lot sayısı fazla olmadigindan kendimce güçlü bir alım yaptım. 1 yıldır da bekliyorum. Nominal olarak da reel olarak da zarardayim. Ama POİP'de hisse beklemesi biraz kolay oluyor.

Niyeyse hisseler sen satmayinca bir yere gitmiyor.Tahtayi etkileyecek kadar zaten para da lot da yok ama yine de oyunun kuralı maalesef bu ..

3. Ceyrek bilanço beklentim oldukça olumlu..

Genel endekste büyük bir olumsuzluk olmadikca bu yılın dibini gordugumuzu düşünüyorum.

Bilanço beklentisi satın alınmaya başlayınca fiyat artık buralarda kalmaz diye düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by TUNGA Yazıyı Oku
    Kendi adıma; şirket de sağlam olduğundan-bilanco ve kârlılığı iyi oldugundan-takastaki lot sayısı fazla olmadigindan kendimce güçlü bir alım yaptım. 1 yıldır da bekliyorum. Nominal olarak da reel olarak da zarardayim. Ama POİP'de hisse beklemesi biraz kolay oluyor.

Niyeyse hisseler sen satmayinca bir yere gitmiyor.Tahtayi etkileyecek kadar zaten para da lot da yok ama yine de oyunun kuralı maalesef bu ..

3. Ceyrek bilanço beklentim oldukça olumlu..

Genel endekste büyük bir olumsuzluk olmadikca bu yılın dibini gordugumuzu düşünüyorum.

Bilanço beklentisi satın alınmaya başlayınca fiyat artık buralarda kalmaz diye düşünüyorum.
    Ben de aşağı yukarı sizinle aynı durumdayım. Şirketin finansal durumları ve karlılıkta hiç bir sorun yok hatta mükemmel, önemli olan bu. Bu piyasanın (PÖİP) ve sığ hisselerin, benim tecrübeme göre genel sorunu bu, uzun bir süre hareketsiz kalıp, bıktırıp, birden hareketlenebiliyor. Aslında yerine göre bu durum avantaja da dönüşebiliyor, biriktirmek için. 2021 veya 2022 de yüksek temettü verme ihtimalini de es geçmiyorum, şayet ek bir yatırım düşünülmüyorsa. Y.T.D.

8. Piyasada cok kabul goruyor urunleri...girdigim yerlerde hep gozlemliyorum;)
    Ytd syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Sayfa 166/181 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •