Sayfa 32/181 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 249 - 256 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. 0,05 net temettu begenilmedi herhalde ,bedelsizde yok mus

ASUS_Z012S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Belki cok duz bir yorum olacak ama; bu saatten sonra, kagit bu kadar toplu iken hissenin bir trade kagidi olarak hareket etmesi mumkun gorunmuyor bana. Manipule etmek isteyenin ama elinde ama baska bir yerinde patlayabilir..Dolayisiyla asiri hizli hareketler beklemek uygun degil.

Piyasada gorduklerime bagli kisisel degerlendirmem, sirketin bira piyasasindaki pazar payi %50 ye dogru giderken, hissede yavas ama surekli fiyat artisi devam edecektir. Sartlar ne olursa olsun enflasyon uzeri getiriyi garanti goruyorum.

Turk Tuborg gibi risksiz bir sirketin ortagi olmaktan memnunum ve uzun sure de ortagi olmaya devam edecegim. Hele bi temettusunu yiyeyim bakayim, biraz kafa yapsin. .

3. ortaklar corona' nın tadını beğendim daha önce de leffe ve hoegarden içmiştim, amber zaten farklı, hisseye iki six pack destek attım :D bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by souza Yazıyı Oku
    ortaklar corona' nın tadını beğendim daha önce de leffe ve hoegarden içmiştim, amber zaten farklı, hisseye iki six pack destek attım :D bol kazançlar.
    Afiyet olsun icine bir dilim lemon atilmis corona sicak gunlerde cok iyi olur. Ust duzey otellerin vazgecilmez birasidir ayrica. O kadar tuketiliyorki anlatamam.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 10 yıldır ortağı olduğum tborg un genel kuruluna ilk defa katıldım.

Kısaca anıları yazmak isterim

Öncelikle sağolsunlar klimalı otobüslerle alıp getirdiler. Heryıl katılan geleneksel eski ortalar dışında 3-4 ortak daha vardı ancak

Gelişme çay meyve suyu kuru pasta ikramı ve bazı yöneticiler kendilerini tanıtarak sohbet imkanı oldu. Hele muhasebe müdürü onca saat yanımızdan ayrılmadı. Toplantıdan sonra mükellef bir yemek kaymaklı tatlılar kahveler sodalar saat 17 e kadar ağırladık

Gelelim asıl konuya toplantıya... Öncelikle bu yıl kap ta yayınlanan Hazirun ve cetvelindende göreceğiniz üzere
    Yaklaşık 14 tane. Yabancı fon hisse toplamış.

Bu bana biraz ilginç geldi bu kadar sığ kağıda girmez yabancılar ne kadar firma sağlam finansallara sahip te olsa... Sorduğum bu soruya net cevap alamadım bilgimiz yok dediler.. Zamanla kokusu çıkacak bence ya Kottan çıkma ya da başka bir konu var neyse

Genel Kurul kısa sürdü olağan konular konuşuldu yeni bir şey yok sadece devam eden kapasite artışı çalışmaları fabrikada hızla sürüyor.

Alkol konusundaki baskılara ve ÖTV yüküne rağmen yabancıların bu kağıtta olmaları çok olumlu bence

Dışarıdaki 13.911 milyon hissenin yaklaşık 10.024 milyonu deutsche, city ve emeklilik fonlarında

Herkese bol kazançlar

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sayın İzmirli
    Öncelikle genel kurula katıldığınız için tebrik ederim.Benim bir sorum olacak,belki konuşulmuştur diye...Kapasite artışının ne kadar olacağından bahsedildi mi?
    Selamlarımla
     Alıntı Originally Posted by izmirli Yazıyı Oku
    10 yıldır ortağı olduğum tborg un genel kuruluna ilk defa katıldım.

Kısaca anıları yazmak isterim

Öncelikle sağolsunlar klimalı otobüslerle alıp getirdiler. Heryıl katılan geleneksel eski ortalar dışında 3-4 ortak daha vardı ancak

Gelişme çay meyve suyu kuru pasta ikramı ve bazı yöneticiler kendilerini tanıtarak sohbet imkanı oldu. Hele muhasebe müdürü onca saat yanımızdan ayrılmadı. Toplantıdan sonra mükellef bir yemek kaymaklı tatlılar kahveler sodalar saat 17 e kadar ağırladık

Gelelim asıl konuya toplantıya... Öncelikle bu yıl kap ta yayınlanan Hazirun ve cetvelindende göreceğiniz üzere
    Yaklaşık 14 tane. Yabancı fon hisse toplamış.

Bu bana biraz ilginç geldi bu kadar sığ kağıda girmez yabancılar ne kadar firma sağlam finansallara sahip te olsa... Sorduğum bu soruya net cevap alamadım bilgimiz yok dediler.. Zamanla kokusu çıkacak bence ya Kottan çıkma ya da başka bir konu var neyse

Genel Kurul kısa sürdü olağan konular konuşuldu yeni bir şey yok sadece devam eden kapasite artışı çalışmaları fabrikada hızla sürüyor.

Alkol konusundaki baskılara ve ÖTV yüküne rağmen yabancıların bu kağıtta olmaları çok olumlu bence

Dışarıdaki 13.911 milyon hissenin yaklaşık 10.024 milyonu deutsche, city ve emeklilik fonlarında

Herkese bol kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by balıkçı Yazıyı Oku
    Sayın İzmirli
    Öncelikle genel kurula katıldığınız için tebrik ederim.Benim bir sorum olacak,belki konuşulmuştur diye...Kapasite artışının ne kadar olacağından bahsedildi mi?
    Selamlarımla
    Sanırım kapasite artışı kap ta yayınlanan haberlerde mevcuttu ayrıca genel kurulda bahsedilmedi

8. Teşekkürler

Sayfa 32/181 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •