Sayfa 5/181 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 33 - 40 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Anadolu Efes in 2016 faaliyet raporu çıktı. Bildim bileli her sene sonu faaliyet raporunda Türkiye pazar payını verirlerdi, bu sene ne hikmetse vermek istememişler
    Bugün tarihi zirvede bir kapanış yaptık, gözümüz aydın bu arada
    13 Mart'ta da yıl sonu rakamlarımız çıkıyor. Beklentim son çeyrek için 30m TL, 2016 için 210m TL net kar. Beklentilerim biraz muhafazakar. 9 aylıklarımız muhteşemdi, son çeyrek 2017ye hazırlık olması için bazı giderlerin 2016'ya çekilme ihtimalini düşünüyorum.

3. Sırketın kasasın da yuklu mıktarda dövizi var ve bu kur artısın dan dogacak kar 12 aylık bilancoya yansırmı bılgısı olan arkadas varmı

4. Supriz bedelsiz olma ihtimali varmi?

ASUS_Z012S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by yaman586 Yazıyı Oku
    Sırketın kasasın da yuklu mıktarda dövizi var ve bu kur artısın dan dogacak kar 12 aylık bilancoya yansırmı bılgısı olan arkadas varmı
    yansıyacak tabiki dostum, dahada dolar artmaya devam etmiştir diye umuyorum çünkü 9 aylık bir ivme vardı finansal yatırımlarda bu devam etmiştir. 12 aylık konsolide bilanço açıklanma son tarih nedir bir tborg kaldı ilgilendiğim şirketlerden

6.  Alıntı Originally Posted by souza Yazıyı Oku
    yansıyacak tabiki dostum, dahada dolar artmaya devam etmiştir diye umuyorum çünkü 9 aylık bir ivme vardı finansal yatırımlarda bu devam etmiştir. 12 aylık konsolide bilanço açıklanma son tarih nedir bir tborg kaldı ilgilendiğim şirketlerden
    13.03 yani bugun sonmuş büyük ihtimal birazdan yüklenir tablolar.

7. Cok sessiz yukselmiyormu

ASUS_Z012S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 236.890 kar iyi geldi hayırlı olsun

Sayfa 5/181 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •