Sayfa 61/181 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 481 - 488 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. 6 ayda bir gelen alkollü içki zammı bu sefer de şaşmadı. Ülkenin en çok vergi verenleri alkollü içki içenler. Yabancı turist patlaması falan derken iyi bir zam bekliyordum aslında. Ne de olsa en çok içenler de dolaylı yoldan turizm patlaması diye hükümetin elini ovuşturmasına neden olanlar da turistler değil mi? Günlerdir satan tarafında olanlar da gelenekselleştiği için hali ile 6 ayda bir beklenti içine giriyorlar. Malum bu işler seçim sonrasına öteleniyor. Yakın zamanda bilanço gelecek. Bir önceki zamlar gibi bunda da bir etki beklemiyorum. Yarın alım fırsatı bile olabilir. BİLANÇODA %30-50 ARASI BİR ARTI DEĞER ÇOK ÇOK YETERLİDİR. AMA BENİM BEKLENTİM ÖZELLİKLE TURİZM NEDENİ İLE BU YIL YÜKSEK

2.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    11.10'a 500 lot satış yazdım. 10.74'e kadar verdi
    10.74 iyi kaldı. 10.11'e kadar vermiş. Madem öyle o zaman bir 500 lot alım zamanı gelmiştir.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

3. Özsermayesini 2016 yılında %47, 2017 yılında %39 artırmış bir şirket bu. Bu hız ile temettü verimliliğini artırmasını da bekliyorum. Sürekli zamlara rağmen karını korumasını beceriyor. Benim odak noktam turizmdeki artış ile HASILAT NE OLACAK konusu... 25 TEMMUZDA TEMETTÜ VARDI DEĞİL Mİ?

Yav kuserali, en son Don Kisot musun neyle savasiyorsun dedik diye birakip kactin Soda'yi. Nerdesin?

5.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    10.74 iyi kaldı. 10.11'e kadar vermiş. Madem öyle o zaman bir 500 lot alım zamanı gelmiştir.
    10.06'dan işlem tamam
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yav kuserali, en son Don Kisot musun neyle savasiyorsun dedik diye birakip kactin Soda'yi. Nerdesin?
    Bırakıp kaçmak? Millete yalvardım orada. Ben karı görünce cebime kor sonra formasyonunu tamamlamasını beklerim. SODA satıp ASELS aldım. Onu da sattım nakite geçtim. Şimdi aşağı verdikçe SAHOL ve TBORG alıyorum. İkisi de inatla ucuz kaldılar. SODA formasyonunu tamamlasın geleceğim hiç merak etme

7. Ben de bugün kötü haberle düşer diye taaa 9,67 ye kadar alış yazdım, vermedi yavv.. Spekcan az sayıda lotu almak istiyor ama ucuzdan kaptırıp da temettü yedirmek de istemiyor diye düşünüyorum

8.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    10.06'dan işlem tamam
    10.44'den 250 adet satış tamam

Sayfa 61/181 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •