Sayfa 72/181 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 569 - 576 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1.  Alıntı Originally Posted by tekinn Yazıyı Oku
    Bu kadar güzel kar ve temettüye rağmen tavan bile olamadı...! Ne dandik kağıtlar tavan tavan gidiyor..! Y.t.d.
    Ahhh ah dokunma yareme.... 5 yilmi oldu 6 yilmi oldu tavan gormeyeli hatirlamiyorum bile artik.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by orhan976 Yazıyı Oku
    Ahhh ah dokunma yareme.... 5 yilmi oldu 6 yilmi oldu tavan gormeyeli hatirlamiyorum bile artik.

Aynen dostum aynen...Eksi kapatmasa bari...Nerden nerey geldi..!

3. Olmuyosa zorlamanın alemi yok bence kottan çıksada oda bizde kurtulsak.

4. Vallahi ne yapacaksa yapsın artık...Beklemekten gına geldi yaaaa..!

5. Arkadaşlar merhaba 10 tl den alınır mı temettüye kadar temettüyü almak için ne zaman satmam lazım. Hedef beklentileriniz nelerdir?

6. Temettü miktarı ve tarih genel kurulda onaylanacak. Nisan ayında da dağıtılıyor bir değişiklik olmazsa. Ama vergi açısından bakarsan, fiyatın da o zamana kadar artmayacağını düşünüyorsan temettü sonrası almak daha mantıklı olur. Sonuçta sermaye kazancından yatırım ortaklığı hissesi değilse vergi alınmıyor, ama kar payından 15% alınıyor.
    Yani şöyle:
    10 tane 10 liralık hisse, 1.6 temettü dağıttığı için fiyatı 8.4 oluyor. senin elindeki miktar: 1.4 + 8.4'lük hissen ile 9.8*10 (yaklaşık 20 kuruş hisse başı vergi) . Temettü sonrası hisse alırsan vergi ödemiyorsun. Yanlış söylüyorsam düzeltirler. YTD

7. bu temettü ile bile 10 u geçmekte zorlanıyor boşuna bekliyoruz sanki

8. 3 lotla 1030 dan 1034 e çıkardım 2 lotla 1034 den 1025 e indirdim ne hoş (: hacim yukseliyor ama kademeler boş istedikleri fiyattan al ver yapıyorlar

Sayfa 72/181 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •