Sayfa 90/181 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon
Arama sonucu : 1447 madde; 713 - 720 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1.  Alıntı Originally Posted by tekinn Yazıyı Oku
    Bu nasıl düşme yaw... 15' ten 13,90 Umarım kapanışı güzel olur. Y.t.d.
    Bak bugün 14.85 nasıl iyi mi böyle bir yukarı bir aşağı.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

2.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Bak bugün 14.85 nasıl iyi mi böyle bir yukarı bir aşağı.
    Bugün 16.00 lı seviyeler bekliyordum. Neden mi ? Bir nedeni yok. Bir beklentimde yok. Ama diyorum ki yine neden olmasın. Ümit fakirin ekmeği. Yersen.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

3. neden olmasın.
     Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Bugün 16.00 lı seviyeler bekliyordum. Neden mi ? Bir nedeni yok. Bir beklentimde yok. Ama diyorum ki yine neden olmasın. Ümit fakirin ekmeği. Yersen.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by orhan976 Yazıyı Oku
    neden olmasın.

Her türlü hisseye ilgi var bu hisseye nedense yok. Ama nasıl olsa bilanço dönemi gelecek. O zaman yeni gelen yatırımcılara kendini gösterme fırsatı olacak. Bilanço açıklamaya ne kaldı 45-50 gün o zamana kadar piyasalar yıkılmaz ise biraz daha ekmek yedirir. Ama öyle çok fazla beklenti oluşturmayalım. Bırakalım uyusun.

5. Kriterleri nelerdir nasıl bir beklenti oluştu bilmem ama 2020 yılı temettü endeksine dahil oluması bile büyük bir olay bence. Nihayetinde üç yıldır temettü dağıtan bir şirketiz.

6.  Alıntı Originally Posted by orhan976 Yazıyı Oku
    Kriterleri nelerdir nasıl bir beklenti oluştu bilmem ama 2020 yılı temettü endeksine dahil oluması bile büyük bir olay bence. Nihayetinde üç yıldır temettü dağıtan bir şirketiz.

Temettü endeksi şirketiyiz. Acaba bu kapsamda yönetilen fonların büyüklükleri ne kadardır. Buradan yani yatırım fonlarından ne kadar buraya giriş olacak hep birlikte göreceğiz. Birde vergi ile alınmış olan karın ciroya etkisi (+,-) ne olacak ? Karlılık rakamlarımız
    artacak mı ? Yüksek oranlı bir bedelsiz ve temettü iyi gelir.

7.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Temettü endeksi şirketiyiz. Acaba bu kapsamda yönetilen fonların büyüklükleri ne kadardır. Buradan yani yatırım fonlarından ne kadar buraya giriş olacak hep birlikte göreceğiz. Birde vergi ile alınmış olan karın ciroya etkisi (+,-) ne olacak ? Karlılık rakamlarımız
    artacak mı ? Yüksek oranlı bir bedelsiz ve temettü iyi gelir.
    Yavaş yavaş çalışıyor teknik direnç yok acelesi de

8. Ne yazık böyle güzel bir kağıt için bir kelime edecek yatırımcısı kalmamış. Neyse ben bana yeterim.

Sayfa 90/181 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •