Sayfa 96/181 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 761 - 768 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. Günah hisse ya bira sektörü diye kimse almıyor satmıyor .

Son iki haftada topladık burdan devam halka açıklık az mal toplu temel sağlam sadece sebat e oda bende var 50 liraya satış koydum

3. Allah affetsin diye baslayasim geldi forumu okuyunca benden baska duzenli toplayan yok sanirim besimi iptal ettim tum parayi buraya yatirdim ayrica sigarayi biraktim bes + sigara parasiyla elimden geldiğince her ay uzerine koyup aliyorum uzun vadede umutluyum yasayip gorecegiz

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ***TBORG******KENT******DOKTA******AKMGY******QNBF B******KLNMA******CRFSA******CMENT******QNBFL***** *SNPAM*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu )

İlgili Şirketler [QNBFB, QNBFL, KENT, KLNMA, CMENT, AKMGY, CRFSA, SNPAM, DOKTA, TBORG]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Borsamız Yönetim Kurulu'nun 10/09/2020 tarihli kararı ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun 14/09/2020 tarihli onayı kapsamında, Borsamızda işlem gören ve fiili dolaşım oranı %5'in altında olan Şirketler Piyasa Öncesi İşlem Platformu'na alınabileceğinden, halihazırda fiili dolaşım oranı %5'in altında olan QNB Finansbank A.Ş., QNB Finans Finansal Kiralama A.Ş., Kent Gıda Maddeleri Sanayii ve Ticaret A.Ş., Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş., Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası T.A.Ş., Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş., Sönmez Pamuklu Sanayii A.Ş., Döktaş Dökümcülük Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve Türk Tuborg Bira ve Malt Sanayii A.Ş.'ye 01/01/2021 tarihine kadar fiili dolaşım oranlarını %5'in üstüne çıkarmaları için süre verilmesine, bu tarihe kadar fiili dolaşım oranını %5'in üstüne çıkarmayan şirketlerin 01/01/2021 tarihinden itibaren paylarının Piyasa Öncesi İşlem Platformu'na alınarak işlem görmeye devam edebileceği konusunda uyarılmalarına karar verilmiştir. Bu kapsamda Piyasa Öncesi İşlem Platformu'na alınacak şirketler fiili dolaşım oranlarını %5'in üstüne çıkarmaları halinde ilgili pazara alınabilecektir.

Evet burada kapandı

6. Hacim 700.000 gecti toplam dolasimdaki hisse sayisi 13 milyon yuzde 80i toplu olsa gun sonu her 13 hisseden 2 si el degistirir sonsuza kadar tahtayi baskilayamaz ytd

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Son haberin hisseye etkisinin iyi olacağına dair yazılar okudum. İnşallah öyle olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by yksl Yazıyı Oku
    Son haberin hisseye etkisinin iyi olacağına dair yazılar okudum. İnşallah öyle olur.
    Nerede okudunuz bilmiyorum 3 yol var ya bu açıklıkla devam edip piyasa öncesine girer bu şirket için iyi olmaz yani prestij açısından ya açıklığı artirir bu olumlu hem burda kalır hem tahta yukarı sürülür yada kottan cikiyorum der bu daha da olumlu çağrı fiyatı falan örn Marshall falan bugün kalkınma tavan oldu ama diğer çok gidenler taban bu hiç gitmedi zaten karına göre ucuz biraz borçlu 9 aylikta yaz etkisi bilanço iyi gelir
    Beyin jimnastiği

Sayfa 96/181 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •