Sayfa 156/181 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon
Arama sonucu : 1447 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. Körler sağırlar birbirini ağırlar işlem hacmi 0 ne alan ne satan öyoece bekliyoz patronun atraksiyon yapacak birşey yapmasını....

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Maalesef olan biteni hala anlayamadım ben de. Tatilde arkadaşım tborg tavana gidiyor iyi kağıt çok gider daha dedi, 5 dakika sonra 22 olunca satarım diye aldım, sisteme uymadım orta vade taşımaya karar verdim ve işte bu günlere geldim. Beni en çok şaşırtan firmanın bu kaderi kabul etmesi oldu. 2-3 al sat ile zaten yıllık faizden fazla para kazandım tborg ta ama yine de beklediğim tablo bu değildi. bu bilanço ile kurumsal bir yönetime sahip şirketin rekor kıran borsamızda gösterdiği performans şimdilik tarihi bir ders oldu diyebilirim. Allah tan portföy olgusunu kazandım 20 yılda da sakinliğimi koruyabiliyorum bu süreç te. Karton da hep bir şey söylemiştim temel rasyolar bazen insanı uv yatırımcı da yapar diye, çok şükür karton beklentilerimin çok ötesi kazançlar getirdi, burda böyle beklentilerim de yok, hayırlısı hepimiz için ne olacaksa bu saatten sonra. YTD

3. Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Sent from my iPhone using Tapatalk

5. #tborg
    Lanet olsun senin gibi kağıda.Yok sağlammış yok şöyleymiş hepsi palavra.Poip te ilk seans serbest fiyat dedik olmadı,işlem hacmi az yürür dedik gene olmadı ,boş kağıtlar hergün tavan bu öküz yerinde saymayı bırak utanmadan düşüyor.Sahipsiz tahtadan bir halt olmuyor.

6. Tahtaya sahip arayacağınıza, hissenize sahip çıkın. Sonra bir gün gelir elinizden hissenizi alırlar. Sonra ben sattım söyle oldu böyle oldu sözlerini duyarız. Hee öyle hızlı hareketlerde beklemeyin. Alıp unutacaklar için. Her gün fiyat bakanlar için değil. POIP'te olmasının özel bir nedeni yok. Tamamen teknik bir durum. Şirketin bilançosuna bakmadan geçmeyin.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

7. POIP'in güzel yanı gün içi aklınız "hissenin fiyati ne oldu" ya gitmiyor.

BOFA robotunun pisligiyle endeksteki gün içi satışlarda korkup-panige kapılıp malı kaptırma derdi yok...

Heyecan da yok panik de yok... Kuzu kuzu bekliyor mal..

Bu arada POIP sindirilmişe benziyor...

Hacim de bugün ufaktan arttı..

Grafiğinde kırılacak üçgen de kalmamış görünüyor...

Bu kadar sığ tahtada 3-3.5 milyon lot malı alanın elbet bir bildiği vardır...

Takibe devam...
     Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Tahtaya sahip arayacağınıza, hissenize sahip çıkın. Sonra bir gün gelir elinizden hissenizi alırlar. Sonra ben sattım söyle oldu böyle oldu sözlerini duyarız. Hee öyle hızlı hareketlerde beklemeyin. Alıp unutacaklar için. Her gün fiyat bakanlar için değil. POIP'te olmasının özel bir nedeni yok. Tamamen teknik bir durum. Şirketin bilançosuna bakmadan geçmeyin.

8. Yeni Metin
    KA YITLI SERMA YE
    Madde 6
    $irket Sermaye Piyasas, Kanunu hUkiimlerine gore ve Sermaye Piyasas, Ku ru l u' nun 16.04.1996 tarih ve 21/484 say1lt karan ile Kay1th Sermaye Sistemini kabul etmi ve bu sisteme gec,:mi tir.
    $irketin Kay1th sermayesi: 500.000.000-TL (BE$YOZ MiLYON TORK LiRASl)'d1r.
    Sermaye Piyasas1 Kurulunca verilen kay1th sermaye tavam izni 2021-2025 y11lar1 (5 ytl) ic,:in ger,;erlidir. 2025 y1lt sonunda izin verilen kay1th sermaye tavanma ula tlamam1 olsa dah i, 2025 ytlmdan sonra yonetim kurulunun sermaye artmm karan alabilmesi ir,;i n; daha once izin verilen tavan ya da yeni bir tavan tutan ic,:in Sermaye Piyasas1 Kurulu'ndan izin almak suretiyle gene! kuruldan 5 y1!1 ger,;memek Uzere yeni bir siire icin yetki almmas, zorunludur. Soz konusu yetkinin almmamas, durumunda yonetim kurulu karanyla serrnaye artmm, yapilamaz.
    Her bir hissenin nominal degeri: I Kr. (Bir Kuru )
    $irketin C1kanlm1 Sermayesi:322.508.253.-TL ol up, 10.306.138.-TL ' li k k1sm1 ir,; Kaynaklardan kar tlanm1 kalan 31 2.202. 11 5.-TL' li k k1sm1 muvazzadan ari ekilde nakden ve tamamen odenmi tir. 322.508.253-TL c,:1kanlrn1 sermaye. herbiri I Kr. nominal degerde tamam, nama 32.250.825.300 paya bolUnrnU tUr.
    Bir paym nominal degeri 1.000 TL iken TTK' nd a degi iklik yaptlmasma dair 5274 saytl1 kanun kapsammda I Yeni Ku ru , daha sonra 4 Nisan 2007 tarih ve 2007/119 63 say1h Bakanlar Kurulu Karan ile Yeni Tork Liras1 ve Yeni Kuru ta yer alan "Yeni'. ibaresinin I Ocak 2009 tarihinde kaldmlmas1 sebebiyle 1 Kuru olarak degi tirilmi tir. Bu degi im sebebiyle toplam pay say1s1 azalm1 olup her 1.000 TL'hk 10 adet pay ir;;in I Kr. tutarmda I Adet pay verilmi tir. Soz konusu degi irn ile ilgili olarak ortaklarm sahi p oldugu paylardan dogan haklan sakhdtr.
    i bu sozlqmede yer alan "TUrk Liras1" ibareleri yukanda belirtilen Bakanlar Kurulu Karan uyarmca degi tirilrni ibarelerdir.
    $irketin sermayesi, gerektiginde TUrk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasas, mevzuat, hUkUrnleri c,:err,;evesinde artmlabilir veya azalt1labilir. Sermayeyi temsil eden paylar kaydile tirme esaslar1 c,:erc,:evesinde kayden izlenir.
    Yonetim Kurulu 2021-2025 ytllar, arasmda, gerekli gordUgU zamanlarda ilgili mevzuat hiik Umleriyle Sermaye Piyasas, Kanunu ve Tebligleri r;;err;;evesinde kay,th sermaye tavanma kadar nama yaz1h hisse ihrar,; ederek r,;1kanlm1 serma :y eyi artirmaya, nominal degerinin iizerinde hisse c,:1karmaya, ve pay sahiplerinin yeni pay alma haklanm k1smen veya tamamen sm1 rland 1 rmay a yetkilidir. Yonetim Kurulu'nun itibari degerinin iizerinde pay r;:1karmaya ve pay sahiplerinin yeni pay alma haklanm k1srnen veya taman1en smirland1rmaya ili kin kararlar, Sermaye Piyasas1 Kurulu ' nun belirledigi esaslar c,:erc,:evesinde ilan edilir. Yeni pay alma hakkm1 k1s 1 tlama yetkisi, pay sahipleri arasmda e itsizlige yo! ac,:acak ekilde kullantlamaz.
    Yap1lacak sermaye artm mlarmda, bedelsiz paylar artmm tarihindeki mevcut paylara dag1ttl1r. -Kap

Sayfa 156/181 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •