Sayfa 152/181 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. Şu kağıdı tanıyan berrs vardı.oda bu aralar hiç yazmaz oldu.bunu bilen birisi neler döndüğünü anlatabilirmi

SM-A305F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Tborg a ben de takıldım benim analizi paylaşayım dedim . Sayılar ile ilgili problem yada hatalı bir yer varsa söyleyin düzeltirim . Yorumlarınızı almak isterim . Son Satır benim yıl sonu tahminimdir .
    Dikkati çeken HAO nının düşük olması ve Borsada Tek elde çok fazla toplu olması .
    Borsa Kotundan çıkacakmış izlenimi edindim ?
    Bildiğim 2% nin altında bu talepte bulunabilir .
    Bu veriler muhteşem özellikle karlılık oranları .
    ÖZ Ser Karlılık oranı / ( Pd/dd ) oranı oldukça iyi çıktı .
    (Öz ser Kar 70% + sat Karlılık 30% ) / ( FK * Pddd )
    Bu oranlar ne kadar büyük ise iyi bu yüzden zıplatma faktörü derim .
    Yani ucuz gibi geldi bana . o yüzden takıldık az az . . .
    Herkese hayırlı gelir umarım .

Tuborg, Anadolu Efes Türkiye bölümünün 2.5 katı FAVOK üretiyor...

Ayni sektordeki iki buyuk oyuncunun (ki sektorde baska oyuncu da yok) FAVOK leri arasında bu kadar fark olması oldukça ilginç...

AEFES, Döviz kredilerinin kur farklarını SMM'ye yediriyor bile olsa 2.5 kat fark çok fazla...

Yurtdisi büyük biracilarda durum nasıl acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Tborg a ben de takıldım benim analizi paylaşayım dedim . Sayılar ile ilgili problem yada hatalı bir yer varsa söyleyin düzeltirim . Yorumlarınızı almak isterim . Son Satır benim yıl sonu tahminimdir .
    Dikkati çeken HAO nının düşük olması ve Borsada Tek elde çok fazla toplu olması .
    Borsa Kotundan çıkacakmış izlenimi edindim ?
    Bildiğim 2% nin altında bu talepte bulunabilir .
    Bu veriler muhteşem özellikle karlılık oranları .
    ÖZ Ser Karlılık oranı / ( Pd/dd ) oranı oldukça iyi çıktı .
    (Öz ser Kar 70% + sat Karlılık 30% ) / ( FK * Pddd )
    Bu oranlar ne kadar büyük ise iyi bu yüzden zıplatma faktörü derim .
    Yani ucuz gibi geldi bana . o yüzden takıldık az az . . .
    Herkese hayırlı gelir umarım .

Logo dan biliyorum Sizi. İyi şirketten anlıyorsunuz. Saygılar

4. Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Tüm baba kağıtlar uçtu gitti.bu hala geriye sayıyor. 25 olsa ne.30 olsa ne.uyuz bu uyuz.bir şey olacagada benzemiyor.alali 6 ay oldum hala aynı .beersgold demişti 5 yıldır burdayım ne bilançolar gördüm diye adam cokkk haklıymış

6.  Alıntı Originally Posted by feiren66 Yazıyı Oku
    Tüm baba kağıtlar uçtu gitti.bu hala geriye sayıyor. 25 olsa ne.30 olsa ne.uyuz bu uyuz.bir şey olacagada benzemiyor.alali 6 ay oldum hala aynı .beersgold demişti 5 yıldır burdayım ne bilançolar gördüm diye adam cokkk haklıymış

Merak etme hala buradayım ve hala görmeye devam ediyorum. Emeklilik fonları bütün hisseleri POIP'e geçmeden elden çıktı. Belkide mecburiyetten ama sonuç çıktı. Kaldık baş başa. Zaten likidite problemi olan hissenin likiditesi POIP sonrası daha da azalabilir. (Olması gereken) O yüzden fiyatlama maalesef bir türlü istediğimiz gibi olmuyor. Beklenti veya beklediğimiz; bilanço, olası temettü; belki bedelsiz bunun haricinde ekstra ne olabilir bilmiyorum. Varsa paranız ve vaktiniz yatırımlarınızın %5-10'u kadar 100.000 TL'yi geçmeyecek bir rakam için alınabilir. Alım ve satım işlerini mutlaka en az 5-10 parçada ve ayrı günde gerçekleştirin derim.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

7. 9 bin Var 17.53 maliyetli.kafaya koydum bekleyecem.

8.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Merak etme hala buradayım ve hala görmeye devam ediyorum. Emeklilik fonları bütün hisseleri POIP'e geçmeden elden çıktı. Belkide mecburiyetten ama sonuç çıktı. Kaldık baş başa. Zaten likidite problemi olan hissenin likiditesi POIP sonrası daha da azalabilir. (Olması gereken) O yüzden fiyatlama maalesef bir türlü istediğimiz gibi olmuyor. Beklenti veya beklediğimiz; bilanço, olası temettü; belki bedelsiz bunun haricinde ekstra ne olabilir bilmiyorum. Varsa paranız ve vaktiniz yatırımlarınızın %5-10'u kadar 100.000 TL'yi geçmeyecek bir rakam için alınabilir. Alım ve satım işlerini mutlaka en az 5-10 parçada ve ayrı günde gerçekleştirin derim.
    Son dört ayda emeklilik ve normal fonlar ile yabancının sattığı yaklaşık 3.8 milyon hisseyi kimler ne amaçla almıştır? Bir fikriniz var mı?

Tahtanın eski oyuncusu ile yeni alıcı/alıcıların rekabeti nereye varır sizce?

Sayfa 152/181 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •