Sayfa 122/181 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172 ... SonSon
Arama sonucu : 1447 madde; 969 - 976 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. 5 yıl çok ama.ben 3 aydır bekliyorum.ve bu sene sonuna kadar birşey olur ümidindeyim.tabiki yatırım tavsiyesi olamaz.benim şahsi dusuncem

SM-A305F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    Yay iyice gerilmeye başladı...bu yaz çok sıcak geçti bira satışları iyidir...ytd.
    Benim kuzen TBORG tan EFES'e dönmüş. Neden dedim 1 TL daha ucuz dedi. Gösterge sayılır mı bilmem.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

3. Evet yazan çizen kalmamış. Demek umutlar kalmadı.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

4. Herkese bol kazanclar

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Grafik hoş olmasada 1 ocağa kadar buradayiz

7. Aynen bende 1 ocağa kadar burdayım tahta yapıcı düşünsün 1-2 milyon ile günlük kaybını...

8.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    Aynen bende 1 ocağa kadar burdayım tahta yapıcı düşünsün 1-2 milyon ile günlük kaybını...
    Bu tahtanın benim bildiğim şimdiye kadar bir yapıcısı yok. Ama içine edicisi çok.

Sayfa 122/181 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •