Sayfa 51/181 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 401 - 408 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. Ne kadar sahipsiz ilgisiz bir kağıt yaw...Süreklimi kötü olur bu kağıt aylardır tık yok..

2. Bu kağıt yatırımcısına çok güzel dersler verdi;

Bunun gibi kağıtlarda çok yüce hareketler beklemek yanlış. Bıktırma aşaması başladı, fiyatı düşürüp aylarca süründürecekler. Stop-Loss ile satmadıysanız bıkın satın ki birileri 9 lardan kağıt toplasın.

Sonra birde söyleniyorlar millet neden kripto paralara saldırıyor da muhteşem borsamıza gelmiyor diye. Sen böyle kağıt yönetirsen tabi kripto paralara yönelir insanlar. Birtakım insanlarla mı uğraşacak. Borsa 118 binle rekorlar kırıyor kağıt yerlerde. Adam 1 lot satarak fiyatı düşürebiliyor. Senin eline 1 lot sayacağıma gider alt coinlerden veya yeni ico'lardan kripto para alırım.

Hisseye karşı duygusal bir duruşum yok ancak bir daha asla bu gibi sığ hisselerle işim olmaz. Buraya da yazıyorum ki borsaya %4,31 açık olan bir hissenin halini küçük yatırımcı görsün. 1 lotla adam fiyat indiriyor 1 lot !. Aşağıya kademelere yerleştiriyor 1 lot, 2 lot, 10 lot hop bir bakmışsın hisse fiyatı 11 liradan 9 liraya gelmiş. Ben yarın uğraşsam 6 liraya bile çekerim bu kadar kolay. Çünkü sahip çıkan adam gibi tahtacısı yok.

Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir bulaşıp-bulaşmamak aklı başında yatırımcıya kalmış artık.

3. Kötü patlattılar

4. Bu hisse, al ve unut hissesi. Bi yerde tarla almış gibi düşüneceksin. Trade yapamazsın, sığ. Aklındaki zaman veya fiyat gelince ufak ufak çaktırmadan satman gerek. Toplu satayım dersen hisseyi de yarı yarıya düşürürsün. Bu gibi zamanlarda bakmıyacaksın bile. Bilançolar açıklanırken falan bakıcaksın. Yoksa moralin bozulur...

5. Ne yapmaya çalışıyorlar?

6. Keşke bilsem neyapmaya çalıştıklarını anlatırdım.Bir anlayan varsa içimizde bizede anlatırsa çok memnun oluruz.8.56 nedir devre kesici yedi

7. Bilanço bu hafta sonumu açıklanıyor?

8. Bu sefer kesin benden başkası kalmamış bu hissede

Sayfa 51/181 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •