Sayfa 115/181 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 913 - 920 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. Bu kadar çok laf söyleyeceğinize hisseyi alın ya da satın değil mi ? Bir de dolar olarak düşünmek iyidir. Ne de olsa kasada dolar var.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

2.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Bu kadar çok laf söyleyeceğinize hisseyi alın ya da satın değil mi ? Bir de dolar olarak düşünmek iyidir. Ne de olsa kasada dolar var.
    Sana ne birader milletin ne yapacağından?
    Uzaktan uzaktan izliyorum burayı okuyorum da artık dayanamayacağım.
    Yok bir 5 yıl kalın hisse de benim gibi ondan sonra görürüz. Yok tahtacı sen misin. Yok bu kadar laf söyleyeceğinize alın hisseyi. Yok bilmem ne.
    Ne kasıntı adamsın ya? Sana ne birader? İsteyen istediği yorumu yapar.
    Çok mu koydu milletin senin 5 yılda yaptığın kârı birkaç haftada vur-kaç yaparak yapması? Durum böyleyse bu senin kerizliğin bence o kadar yıl enayi gibi kağıdı taşıman.
    Ha durum bu değilse de millete sataşmayı bırak o zaman.

Tamam en kıral sensin. En aslan sensin. 10 kaplan gücünde hissenin ağır abisi sensin anladık.

3.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Sana ne birader milletin ne yapacağından?
    Uzaktan uzaktan izliyorum burayı okuyorum da artık dayanamayacağım.
    Yok bir 5 yıl kalın hisse de benim gibi ondan sonra görürüz. Yok tahtacı sen misin. Yok bu kadar laf söyleyeceğinize alın hisseyi. Yok bilmem ne.
    Ne kasıntı adamsın ya? Sana ne birader? İsteyen istediği yorumu yapar.
    Çok mu koydu milletin senin 5 yılda yaptığın kârı birkaç haftada vur-kaç yaparak yapması? Durum böyleyse bu senin kerizliğin bence o kadar yıl enayi gibi kağıdı taşıman.
    Ha durum bu değilse de millete sataşmayı bırak o zaman.

Tamam en kıral sensin. En aslan sensin. 10 kaplan gücünde hissenin ağır abisi sensin anladık.
    Valla milletin bir kaç haftada ne yaptığını görüyorum. 21.94'den 250.000 Lot her kim bastıysa artık.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

4. Moral bozcak bişey yok. Gap kapattı. Bu kağıt roketlemez. Mülayim mülayim yükselir. 3 ay sonra bakarsın %60 prim yapmış. 21.94 ten alanlar da zarar etmez. Yıllardır durmadan kar açıklayan ve karını arttıran, rüçhan dağıtan bir firma. Kimse salak değil.

5. Bu hissede beklentim buyuk bikac ay icinde hadi hayirlisi. Mutlaka iyi bi atak gelecek.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by BıdıBıdı Yazıyı Oku
    Moral bozcak bişey yok. Gap kapattı. Bu kağıt roketlemez. Mülayim mülayim yükselir. 3 ay sonra bakarsın %60 prim yapmış. 21.94 ten alanlar da zarar etmez. Yıllardır durmadan kar açıklayan ve karını arttıran, rüçhan dağıtan bir firma. Kimse salak değil.
    Amacım moral bozmak değil. Sabırsızlara sabır dilemek. Kağıdın ne kadar iyi olduğunu benden daha iyi bilecek pek kalmadı.

7.  Alıntı Originally Posted by recepa06 Yazıyı Oku
    Dikkatlice inceleyin, AL ve SAT demiyorum. SPK kuralları geçerlidir. hiçbir şekilde al ve sat tavsiyesi vermiyorum.
    TEMEL BİLGİLERİ İÇERİR SADECE
    Şirket %10 halka açma kararı alırsa ne olacak?

8. Patron, tipe dönüşüm talebinde bulunursa hissede olumlu veya olumsuz neler olur dersiniz ağlar?

Sayfa 115/181 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •