Sayfa 154/181 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. adamlarin niyetini bilmiyoruzki kottan cikmak isterse hisseyi surekli baskilar zaten borsadan cikmak icin %5 kozu ellerinde. fonun bu mallaraini alanlarda patronlar elbette

2.  Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    adamlarin niyetini bilmiyoruzki kottan cikmak isterse hisseyi surekli baskilar zaten borsadan cikmak icin %5 kozu ellerinde. fonun bu mallaraini alanlarda patronlar elbette
    Borsa kotundan çıkmak için %98 gerekli değil mi?

3. Evet,aslında piope girmeyeydi iyiydi, ne güzel takılıyordum, dün bir.miktar bırakmak kaydıyla bende çıktım,kimseyi rahatsız etmez biraktiğim,
    Teknoloji,gıda ile devam.
    Iyide kazandırdı trede ederek,sevgili yıllanmış tahta sahibi,milyarım yok ama hakkını helal it,ben den alandan benden çok kazansın,,

4. 17/09/2020 ve 18/12/2020 tarihli Borsamız duyuruları çerçevesinde, fiili dolaşım oranı %5'in altında olan QNB Finansbank A.Ş., QNB Finans Finansal Kiralama A.Ş., Kent Gıda Maddeleri Sanayii ve Ticaret A.Ş., Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş., Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası T.A.Ş. ve Türk Tuborg Bira ve Malt Sanayii A.Ş.'nin payları 04/01/2021 tarihinden itibaren Piyasa Öncesi İşlem Platformu'nda Tek Fiyat işlem yöntemi ile *işlem görecektir.

*

İlgili paylar 04/01/2021 tarihinde, 31/12/2020 tarihinde oluşan kapanış fiyatı üzerinden hesaplanan baz fiyat ile işlem görmeye devam edecektir.

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. latformda işlemlerin başlayacağı ilk gün, ortaklık payları serbest marj ile işlem görmeye başlar,
    işlem gerçekleşinceye kadar serbest marj uygulanır. İlk işlemin gerçekleşmesini izleyen tek fiyat
    seansında, bir önceki işlem fiyatı üzerinden baz fiyat tespit edilir ve fiyat marjı uygulanarak fiyat
    değişim sınırları hesaplanır. Fiyat değişim sınırlarının hesaplanmasında kullanılacak fiyat marjı
    % 20’dir.
     Tek fiyat yöntemi geçerlidir.
     Kredili alım işlemi veya açığa satışa konu olamaz.
     Belirli bir anda oluşabilecek açık takas pozisyonunun %100’ü oranında özkaynak bulundurma
    şartına tabii olup, teminat alınmaksızın emir kabul edilemeyecektir.
     Kredili alım, açığa satış, ödünç alma veya ödünç verme işlemlerinde öz kaynak olarak kabul
    edilmeyecektir.
     Brüt takas uygulamasına tabii olacaktır.
    (Ayrıntılı Bilgi : http://www.spk.gov.tr/duyurugoster.a...0&subid=1&ct=c )
    Tek Fiyat İşlem Yöntemi
    Emir toplama aşamasında kabul edilen emirlerin, bu süre sonunda en yüksek miktarda işlemin
    gerçekleştiği fiyat seviyesinin hesaplanıp, tüm işlemlerin bu fiyat seviyesinden gerçekleştiği işlem
    yöntemidir.
    Gün içi senet emir iletimine açık olacak fakat fiyatlar görülemeyecektir. Emir toplama aşamasında
    girilen emirlerin karşılaşması sonucu, tek fiyat oluştuktan sonra görülebilecektir.
    Tek fiyat oluşan saatler özetle ;
    09:30/12:25/13:25/17:25/17:35 Tek fiyat
    17:35 te belirlenen tek fiyattan da 17:38- 17:40 arasında da işlem görebilir.

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Artık film başlıyor.ya aşağı ya yukarı bir çizgi izleyecek.kalbimiz sakin sakin bekleyecez.

SM-A305F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Borsa kotundan çıkmak için %98 gerekli değil mi?
    95 yeterli ama çağrı yapma koşuluyla 98 de gerek kalmıyor

8. Ben de aslına bakarsaniz AEFES dolar bazlı çok ucuz seviyelerde olunca yatırım yapılır mı diye araştırınca TUBoRG'u farkettim.

Tuborg TL bazlı primli görünse de Usd olarak bakınca artan pazar payi-ciro ve karlılığına göre yerinde saymış, fazla değerlenmemiş gibi geldi gözüme.

Yalnız, aynı üretimi yapan iki şirketin FAVOK'leri arasında niye dağlar kadar fark olduğunu da hala anlayabilmiş değilim.

Asilar etkisini gosterip yaza Pandemi sona erecek olursa her iki hissede de kalıcı büyük yatırım yapılabilir diye düşünüyorum. Yine de TUBORG, lot sayısının düşüklüğü ve mevcut çarpanlarıyla AEFES'den biraz önde gibi...

Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Ben aslında sağda solda yazılsın, şirket olmayan fiyatlardan işlem görsün istemiyorum. Bir yatırımcı olarak olması gerektiği ya da hak ettiği çarpanlar ile işlem görsün istiyorum. Şirketin iyi olduğunu bilen sayısı maalesef az ve herkes bir koyup bir kaç haftada iki alma derdinde. Neyse giden gider kalan kalır. Telegram grubu mu Twitter fenomenleri mi götürür bilmem.

Sayfa 154/181 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •