Sayfa 83/181 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon
Arama sonucu : 1447 madde; 657 - 664 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Bilanço öncesi atak hazırlığında.
     Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Benden sonra kimse yazmadığına göre kimsede bu kağıttan yok. Olmaması da gayet normal mister kabız.
    Neyse bilanço geldi. 290 Milyon Kar bakalım nasıl yorumlanacak. 2018 kadar iyi olmasada yine de iyi bir bilanço açıkladı.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

2. Gayet olumlu gözüküyor. Geçen sene kur dalgalanmasından 200+ milyon TL katkı gelmişti. İyi pozisyonlamanın yararını o zaman gördük, şimdi de operasyonel faaliyetlerimizin faydasını görelim. Brüt marj yükselmiş, FAVÖK ~50% artmış. İşletme sermayesi tarafında bir şişme var, o da sanıyorum Efes karşısında pazar payı kazanma çalışmalarının devam etmesinden dolayı kredili satış tarafındandaki hafif koşullardan kaynaklanıyor. Kısacası ben memnun kaldım, ama piyasa nasıl yorumlar bilemem tabii.

3. 10,40 ta neler oldu öyle..!

4.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Neyse bilanço geldi. 290 Milyon Kar bakalım nasıl yorumlanacak. 2018 kadar iyi olmasada yine de iyi bir bilanço açıkladı.
    3.5 yıl oldu seninle tanışalı. Senin yüzünden Nick'imi bile değiştirdim. Seninle nelere şahit olduk. Darbe, rahip, savaş, vs. vs. Öyleki aracı kurumumda bir tek seni ben taşıyorum. Biraz da sen beni taşı. Beklentilerim seninle çok büyük.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

5. 19 Kasım da 11,25 gör, 25 Kasım da 10 way anasını..! Y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by tekinn Yazıyı Oku
    19 Kasım da 11,25 gör, 25 Kasım da 10 way anasını..! Y.t.d.
    Çok sinir bozucu bir durum değil mi ? Bir de beni düşün 3.5 yıl oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Çok sinir bozucu bir durum değil mi ? Bir de beni düşün 3.5 yıl oldu.
    Benim 3,5 yıldan daha fazla oldu..!

8. Düş düş..çok çıkmıştın..! y.t.d.

Sayfa 83/181 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •