Sayfa 144/181 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon
Arama sonucu : 1448 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. Serbest fiyat şişe birleşmesinde yaşadım emin ol düşündüğünüz gibi olmuyor.Stabil kaldi ne yukseldi ne dusmustu..Haa zaten Tborgda serbest marj uygulanmasın valla soluğu 10 lira veya altında buluveririz.Ana pazarda kalmalı yabancı fonlar vergi avantajları prestij icin sonuçda israilerin yarın satmaya kalkarsa pöipde kimse iplemez...
     Alıntı Originally Posted by Sedna-katre Yazıyı Oku
    #tborg a kızıyordum şu %5 muhabbetine kayıtsız kalıyor diye. Bloomberg de duydum ki ilk gün pöip de serbest majda açılacakmış hiç dakunmayın tuborg yetkilileri.

Twitter da bugün böyle bir mesaj var.
    Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ironiman Yazıyı Oku
    Serbest fiyat şişe birleşmesinde yaşadım emin ol düşündüğünüz gibi olmuyor.Stabil kaldi ne yukseldi ne dusmustu..Haa zaten Tborgda serbest marj uygulanmasın valla soluğu 10 lira veya altında buluveririz.Ana pazarda kalmalı yabancı fonlar vergi avantajları prestij icin sonuçda israilerin yarın satmaya kalkarsa pöipde kimse iplemez...

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tşk.ederim.Twitter da dolaştığı için bilgilendirmek istedim.Kaç aydır yerinde sayıyor.Hisse yükselen trend de gidiyor.Beklemesini bilirsek mutlaka iyi yerlere gelecek.

3. Nefesi bitti heralde yavas yavas 19,5 den 18.5 e mi. Şaşırtırmı bakalım

4. 3 aralıkta gördüğü 20.22 fiyatı bu günün tavanı.Tesadüfe bak...An itibarı ile 19.05

5. Sent from my iPhone using Tapatalk

6. QNB nin alımları güzel bugün..Şu an 46 bin lot artıda...Alımlara devam ederse yukarı sürer tahtayı....

7.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    QNB nin alımları güzel bugün..Şu an 46 bin lot artıda...Alımlara devam ederse yukarı sürer tahtayı....
    Peki satıcılar kim görebiliyor musun ? Emeklilik fonlarının malları bitti mi ?
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

8. Yapı kredi 77.000 lotla 1. sırada gerisi 3-5 bin lot kayda değer bir satıcı yok yapı kredi haricinde...Satışlar tek yerden şimdilik...Yabancı da olabilir bu yapı krediden de yabancı işlemi oluyor genelde....Fon da olabilir yani yapı kredi satışları....

Sayfa 144/181 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •